Odpovídám na dotazy + fotky

publikováno: 20. 7. 2019, v rublice: Evropa

Minulý článek z našeho vanlife dobrodružství měl úspěch.

 

Vyskytlo se však v komentářích pár dotazů, připomínek apod.

 

Ráda vám tedy všechno ujasním skrze další vanlife fotkysmiley

 


 

Jako první skoro většinu z vás překvapila celková cena a cena za pronajmutí dodávky. Znovu zopakuji, že samotné pronajmutí dodávky s tím, že jí dostanete a zase vracíte s plnou nádrží nás vyšlo na 11.450 Kč + vratná kauce 15.000 Kč. Záleží ale na tom, na jak dlouho si dodávku chcete pronajmout. Zrovna u ShareHappiness platí pravidlo, že čím déle dodávku budete mít, tím méně stojí půjčovné na 24 hodin, viz jejich odpověď níže. 

 

"Naše ceny závisí na počtu pronajatých dní a začínají na 1990 Kč za den a noc (v případě 13 a více pronajatých dní). Čím delší je doba půjčení, tím levnější. Cena v rozmezí 5-12 dní je za 2290 Kč za 24 hodin a v případě rozmezí 2-4 dní je cena 2490 Kč za 24 hodin."

 

Nutno ještě podotknout, že dodávka je opravdu jako petihvězdičkový hotel a vyšlo to pro nás oba mnohem levněji než hotely. A co se týče ostatních výdajů, asi všichni víte, kolik v ČR různé věci a služby stojí. Ono se to pak všechno nasčítá. Něco přeci jen jíst musíte, výlety si také zaplatíte a omezovat se taky asi úplně nechcete.

 

 

Spoustu z vás také zaujalo osvětlení v podobě hvězdné oblohy. Níže na fotce ho vidíte. A pokud vás zajímají ještě další fotky, odkážu vás opět na jejich webové stránky TADY a nebo rovnou na jejich Instagram ZDE

 

 

Ještě byla v komentářích dobrá připomínka ke sprchám. Víme, že existují sprchy na benzínkách, ale upřímně jsme moc nezjišťovali, kolik to stojí. Vyčetla jsem to ale TADY. Většinou záleží na tom, kolik protočíte litrů vody. Nám vyhovovaly i ty aquaparky. V ceně (cca 100 -150 Kč/hodina) jsme měli i vířivku a další různé bazény a u sprch i fén, záchody apod. 

 

 

 

Snad jsem vám to všechno hezky ujasnila smiley.

 

Kdybyste měli ještě nějaké dotazy, sem s nimi angel!

 

-Anička

 


 Mojí tvorbu můžete podpořit tím, že se stanete pravidelným čtenářem skrze tlačítko "přihlásit" v pravém horním rohu. Také můžete sledovat můj Instagram.

 

Děkujiheart.


 

Koukal jsem se na pár půjčoven karavanů a ta cena za dodávku mi přijde relevantní. Nemůžete to zase srovnávat s běžnými hotely ;) Jinak samozřejmě za 20k+ jsme schopný udělat rodinou dovolenou někde na pronajmuté chatce na celý týden se vším všudy, ubytko + jídlo, pití, vstupy. Ale nemůžete míchat rumy s tuzemákama, to opravdu nejde. 

20. 7. 2019 18:50

Jsem ráda, že jsi uvedla cenu za dodávku jako kolik se platí sazba. Na netu jsem koukala, že to posílají jenom do soukromých zpráv :) A já bych sprchy moc neřešila. Jak říká babi, v nouzi stačí i vlhčený ubrousek :D :D

22. 7. 2019 7:17
Já vlastně pořád obdivuji, že někdo takto vypiplané auto půjčí. :) Z mého úhlu pohledu by se záloha měla pohybovat v mnohem vyšších částkách. Půjčovné je adekvátní, v případě auta jsou odpisy vyšší než u víkendové chaty. Dodávka 20 let jezdit nevydrží...
22. 7. 2019 20:33
Takto vybavenú dodávku vidím prvýkrát a úprimne ani som nevedela, že sa dá takéto niečo zohnať, nikdy som sa o tom nezaujímala. Určite veľmi prínosný článok! :)
29. 7. 2019 17:11
Věřím že to byl pěkný zážitek a moc hezká dovolená :) Mě osobně by to asi nenapadlo, ale je to vlastně super, proč ne, ideální právě takhle pro dva :) Má to určitě spoustu výhod a dodávka vypadá krásně :)
30. 7. 2019 19:15
My jsme si s přítelem dali za cíl, že si koupíme starší dodávku, kterou si upravíme na pojízdný hotel. :-) Letos jsme spali v našem autě a docela se nám ta myšlenka zaryla do hlavy, protože to bylo skvělé dobrodružství a to určitě i to vaše. :-) Fotky vypadají moc hezky, musela to být paráda!
12. 8. 2019 9:08