Potřebuju psát?

publikováno: 7. 7. 2017, v rublice: Anne's talking

Ležím v posteli vedle svého přítele a přemýšlím...o životě, o tom, jak chci někam vypadnout a vypnout, že možná ten mobil k životu fakt nepotřebuju, o mé bolesti břicha a o tom, že možná opravdu mám problém se žlučníkem, že si moc vážím toho, co mám a jak moc miluju svůj život, i když chci pořád něco vylepšovat a taky o tom, že chci psát nejen o cestování, ale také o mých občasných pocitech, radostech a věcech, které chci předat dál. Chci vám předat víc, než "jenom" tipy na výlety.
 
Takže... jdeme na to? 
 

 

Když se vrátíme k odstavci výše, zmiňovala jsem se o tom, že chci někam vypadnout, kam ale vlastně chci? Přemýšlela jsem, až se mi v hlavě zrodil takový malý seznam: 
 
1. W Barcelona - hotel
2. Verona
3. Budapešť
4. nákupy v Dubaji
5. Adršpach
6. snídaně/večeře na Ještědu
7. Prosecká vyhlídka
8. projít se po sopce
9. ?
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Přemýšlela jsem také o tom, že ten mobil vlastně nepotřebuju. Na mysli mám samozřejmě ten můj smartphone, na kterém jsem tak závislá (konkrétně na instagramu). Taky někdy chcete nechat mobil doma a nestarat se? Já ano, pak si ale uvědomím, že se něco může stát a někdo mi bude volat, co pak?
 
 
Včera mě bolelo břicho, konkrétně v místě, kde je žlučník. Ano zajdu si k doktorovi, ale pokud jste na tom někdo stejně, doporučuji teplý mátový čaj, nejlépe domácí a teplé suché obklady na místo bolesti (můžete nahřát žehličkou utěrku, nebo si vzít vaška).
 
 
 
 
 
To by pro dnešek stačilo, co říkáte? :)
-Anička
Sopka zní zajímavě, také bych si přála se po ní projít :) Občas také přemýšlím, že bych mohla mobil odložit, ale moc se mi to nedaří :D Poslední dobou jsem také asi nejvíce na Instagramu
18. 3. 2018 17:22
Nákupy v Dubaji!! To je též jeden z mých snů :3
Projít se po sopce, to zní zajímavě ♥
Já nosím mobil téměř jen na focení, nejsem úplně člověk, co ho používá stále :)
Jinak tvůj blog mě velmi zaujal, zapisuji si tě do oblíbených stránek ♥
18. 3. 2018 17:22