Anne's talking #12

publikováno: 9. 2. 2019, v rublice: Anne's talking

Ani nevíte, jak jsem se na psaní dalšího dílu Anne's talking těšila heart !

 

Poslední totiž vyšlo v listopadu, ale je pravda že spoustu novinek jste se pak dozvídali skrze #blogmas.

 

Každopádně od Vánoc se toho v mém životě stalo celkem dost, takže jdeme na to!

 


 

Myslím si, že jsem vám ani neřekla, jak jsme letos oslavili příchod nového roku cosurprise? Tentokrát jsme nikam do zahraničí nejeli, naopak jsme zůstali doma a perfektně si to užili v přítomnosti kamarádů, společných her, jídla a pití. Ještě než mi začalo zkouškové, stihli jsme zajet do našeho apartmánu na Lipně (více se o apartmánu a volných termínech dozvíte ZDE). Zrovna panovaly úplně skvělé podmínky a přes noc vždycky napadal čerstvý prašan. Zima byla tak velká, že jim jednou vypadl proud a lanovky nejezdily laugh. Docela zážitek. Byla jsem pyšná i na naše malé autíčko, které zvládlo zimu úplně s přehledem!

 

Lipno koláž

 

Po návratu mě čekalo to zpropadené zkouškové. Bylo to náročné obodobí, a to jsem měla opravdu málo předmětů. Naštěstí jsem vše zvládla na první pokus. Místo toho, abych měla chvilku volno jsem pobíhala všude možně, abych si zařídila odbornou praxi, protože kredity a zkušenosti se hodí že jo laugh ! Jelikož studuju PR a komunikační studia, hledala jsem nějakou PR firmu. Vybrala jsem si Omnimedia s.r.o. a byla jsem ve finále velmi spokojená. Sice se mi opět potvrdilo, že prostě nejsem kancelářský typ a raději mám home office, ale na druhou stranu jsem si vyzkoušela strašně moc věcí. Od monitoringu médií, vytváření medialistů, psaní PR článků až třeba po vymýšlení FB příspěvků. Viděla jsem, jak to reálně ve firmě funguje, naučila jsem se spoustu odborných věcí a zjistila, jak se získávají klienti atd.

Corleone mňamky

Ještě před praxí jsem však s kámoškou ze střední stihla zajet do Drážďan. Tentokrát jsem si toho moc nepořídila - nebylo to ani tak tím, že by nebylo co, jen třeba neměli mojí velikost nebo mi to přišlo už moc drahé. Jeli jsme v pátek ráno a nikdo tam nebyl, což byla fakt pecka! Jestli vás zajímá, co jsem si pořídila, tak to byly třeba průhledné taštičky na kosmetiku a takové ty nádobky na produkty, když nechcete tahat velký šampón. Pak jsem si pořídila jedno moc pohodlné tričko v růžové pudrové barvě. Dále taková ta basic tílka a trička, která kombinuju k sakům, mikčám a čelenku, aby mi vlasy nepřekážely, když si dávám masku nebo make-up. Mým oblíbeným úlovkem jsou takové růžové sukňové lacláče, které se perfektně hodí i k legínům a teniskám heart. A to je myslím všechno. Sranda byla při placení. Omylem jsem si zapomněla kartu v autě, takže jsem chtěla platit mobilem skrze NFC, ale to mi z nějakého pro mě nevysvětlitelného důvodu zakázali. Ještě že měla kámoška peníze na půjčení a já jí to pak hned obratem poslala. Pak jsme měly ještě chvilku čas, takže následovalo kafčo ve Starbucksu a návštěva TK Maxx. Moc se těším, až budeme jednou s přítelem zařizovat domeček, protože to pak v TK Maxxu nakoupím hooodně dekorací laugh

Primark haul

 

Jak vidíte, na to, že jsem tak dlouho nevydala Anne's talking, tak se toho až tak moc neudálo. Vy jste si ale o novinky tak moc psali, že jsem se rozhodla je vydat smiley.

 

A co je nového u vássmiley

-Anička

 

Juu, to sis to užila skvěle, TK Maxx teda vůbec neznám, ale chci tam, pokud tam mají dekorace! 😄 Já se za leden věnovala hlavně plesu, uběhl ten měsíc proto dost rychle. 
10. 2. 2019 14:13
Pěkné sněhové fotky, už abych se konečně naučila lyžovat. :D Gratuluji ke zvládnutému zkouškovému a k praxi, v něčem podobném budu hledat stáž na léto, tak snad se zadaří. :)
10. 2. 2019 17:07

Zima na Lipně vypadá moc fajn. Dobře, že vás to na lanovce při výpadku proudu neuvěznilo a nemuseli vás sundávat vrtulníkem. Z toho mám vždy při lyžování hrůzu.

Odborná praxe se vždy hodí. Jsi dobrá, že jsi do toho šla hned po zkouškovém.

11. 2. 2019 10:46
Zkouškové letos bylo opravdu náročné, ikdyž jsem ho naštěstí stihla zase rychle :D Také už jsme byly s mamkou na lyžích, ale jenom tady kousek od nás. A do Primarku už se budu muset zajet podívat, dlouho po tom toužím, ale ještě jsem se tam nějak nedostala :) Ať se Ti zatím daří Ani ♥
11. 2. 2019 15:05

Jednou ten Váš apartmán určitě navštívím, vidím to tak v období léta, možná už v červenu. :-) SE zkouškovým Ti gratuluji, jsi prostě šikovná. Já jsem jednou dělala praxi v cestovce a teda jako mě by to i bavilo, ale ohledně administrativy, nevím nevím... :-D A až budu chtít jet do Drážďan, tak aspoň vím, že máme vyjet v pátek :-D Nakoupila sis super věci, já bych si tam taky vybrala. A taky se těším, až s přítelem budeme zařizovat bydlení, to se na těch dekoracích vyřádím.

11. 2. 2019 16:09

Jéé PR ti závidím, taky by mě bavilo, bohužel jsem na to přišla trochu pozdě. :-D Je vidět, že sis Nový rok krásně užila. :-) gratuluju k úspěšnému zkouškovému! Musím se pochlubit, také všechno na první pokus a samé jedničky. Nejdůležitější ale potom bylo užít si to volno, co přišlo. Chtělo by ho to víc. :-D

11. 2. 2019 17:30