12 zážitků roku 2018

publikováno: 5. 1. 2019, v rublice: Anne's talking

I já bych ráda shrnula můj rok 2018, který mi připomínal spíše horskou dráhu. Jednou jsem byla nahoře a šťastná, podruhé dole a smutná.

 

O tom to ale je.

 

Nechci tu vypisovat slohy. Naopak vám v krátkosti představím 12 nejlepších zážitků.

 

Tak jdeme na tosmiley!


 

Fotokoláž - shrnutí roku 2018

 1. Nový rok jsme s přítelem zahájili ve Vídni. Psala jsem o naší návštěvě i článek. Přečíst si ho můžete ZDE smiley.
 2. Během února jsme vyrazili za sportem, konkrétně na lyžovačku a snowboard na Lipno do našeho soukromého, rodinného apartmánuangel. I o tom jsem psala článek, který si můžete přečíst TADY. A pokud si u nás chcete rezervovat svůj termín zimní dovolené i vy, můžete. Stačí kouknout na Booking heart
 3. Rozhovor s Matoušem Vinšem byla pro mě obrovská zkušenost. Nejen, že jsem zjistila, jak náročné je něco takového udělat, ale také jsem byla moc šťastná, že si na mě vůbec udělal čas, protože jsem s ním rozhovor dělala v rámci závěrečky do školy. Celý rozhovor (bez extra školních úprav) si můžete přečíst ZDE wink.
 4. Enrique Iglesias přijel již podruhé do Prahy. Je to moje láska, líbí se mi nejen jeho songy, ale i on sámlaugh. Co vám ale budu povídat. První koncert byl lepší. I tak to byl skvělý zážitek, který se mnou sdílela jedna z mých nejlepších kámošekkiss.
 5. Letní Lipno s kámoškou, která se mnou byla právě i na již zmiňovaném koncertu. Bylo to skvělé, jely jsme jen my dvě, takže dámská jízda zaručena. O našem výletě jsem psala HERE laugh.
 6. V červenci jsem oslavila svoje první -cetiny. Dostala jsem úžasné a taky hodně vtipné dárky, viz kýta prosciutta nebo kolo sýra místo dortu laughlaugh .Opět jsem všechny zážitky sepsala SEM.
 7. Letní škola ČTK (Česká tisková kancelář) pro mě byla další velkou zkušeností. Do teď nechápu, že vybrali zrovna mě blush. Čekala jsem od toho sice něco trochu jiného, ale i tak jsem za tuto příležitost vděčná. Podrobné pocity sepsány TADY.
 8. Dalším skvělým zážitkem byla moje vysněná návštěva italského Trenta, Monte Bondone a Lago di Garda. Jak jistě víte, Itálii milujuheart. Jsem tam jako doma. Článek plný fotek ZDE.
 9. Jsem moc ráda, že jsem mohla osobně poznat Míšu z blogu WantBeFitM. Neuvěřitelně jsme si sedly a z našich 3 setkání vyšly 3 recenze kaváren (Cacao Prague, WafWaf Ípák a MyRaw Café)angel.
 10. Zlomovým okamžikem bylo, když mi brácha volal do školy se slovy "Jsi teta". Chtělo se mi brečet smiley. Moje neteřinka je přímo kouzelná. 
 11. Dalším a velmi důležitým bodem je nový blog. Tedy vlastně přesídlení a celkově předělávání něčeho, co už existovalo. Velké dík patří mému příteli za to, že ho celý naprogramoval a stvořil. Neodmítl žádný můj nápad a ve všem mi vyhověl. DĚKUJU heart!
 12. No a když už jsem u toho přítele, tak bych se ráda pochlubila tím, že jsme spolu v prosinci oslavili 2 roky a půl a tím tak ukončila mojí TOP dvanáctku angel . 

 

Fotokoláž - shrnutí roku 2018

 

 • Tímto článkem vám nechci namluvit, že byl celý rok super - nebyl. Zažila jsem spoustu stresu kvůli škole. Chvilkama jsem myslela, že jí nedokončím.
 • Několikrát jsme řešili nějaké poruchy na autě a dokonce bouračku (spíš ťukanec, kvůli kterému to odneslo i zadní světlo :))). Nutno podotknout, že auto je naprosto bezproblémové, jen lidi jsou zlí a nepřejícný. Stále by mě zajímalo, kterej šmejd nám propíchl pneumatiku :)) (a ne, nepíchli jsme si to sami, sám pán v servisu řekl, že to někdo propíchl schválně). Ještě zmíním to, že v jednom servisu mi to auto zase celý zničili, místo toho, aby ho po tom ťukanci opravili :)).
 • V neposlední řadě jsem řešila bolest šlach. Ruku mi nejdříve dali do bandáže, potom do sádry a pak následovala fyzioterapie. Pokud i vy pracujete několik hodin denně na PC, pořiďte si raději ergonomickou myš a dávejte si pozor na správný sed atd., ať nedopadnete jako já.

 

 

 

A jaký byl váš nejlepší zážitek roku 2018smiley?

 

-Anička

 


 

Mojí tvorbu můžete podpořit tím, že se stanete pravidelným čtěnářem skrze tlačítko "přihlásit" v pravém horním rohu. Také můžete sledovat můj Instagram. Děkujiheart.

Naprosto závidím výlety, které jsi podnikla během minulého roku. :) A Enrique je proste miláček, přála bych si ho vidět živě ❤️
6. 1. 2019 14:06
Stres se školou znám také. Je to jako na houpačce a člověk má kolikrát pocit, že už se to nedá. Jinak si vzpomínám na tvůj článek o ČTK a i když jsem tam sice nebyla, nakonec jsem s touhle prací došla k podobnému názoru. Přijde mi to zpravodajství hrozně stresující, člověk nemá prakticky nikdy volno. Nic pro mě. :D Vaše články s Míšou jsou super, také jsem kdysi našla kamarádku díky blogu a přátelíme se už několik let. :) Já měla za rok 2018 hlavně cestovní zážitky a dostala se do druháku, to je pro mě taková největší radost. :D :)
6. 1. 2019 18:06
To jsou samé krásné zážitky :) Itálie mě taky láká, letos hodlám více cestovat, tak snad dojde i na ni :) Jinak gratuluji k výročí s přítelem a at je pro vás tento rok stejně bohatý na vzpomínky a zážitky, jako ten minulý :)
6. 1. 2019 18:30

Jsem ráda, že si takhle na konci zmínila i ty špatné chvilky roku. Moc lidí to totiž nedělá. Všude na instagramu a sociálních sítích se jenom vychloubáme, jak byl náš rok skvělý a úžasný nebo si děláme srandu, že za nic moc nestál, ale realitu skutečně nikdo nikdy moc nepřizná. 

Gratuluju k výročí s přítelem! My teď budeme slavit 11 měsíců, takže brzy nás čeká rok, na což se moc těším. :3 

Se školou to mám stejně.. též mi to leze na mozek a kort teď před těmi státnicemi a nervy s bakalářkou. Už se jenom těším až to budu mít za sebou a snad budu Bc. 

Tak přeji pěkný a úspěšný nový rok! :) 

6. 1. 2019 19:14
Přesto všechno mi přijde, že jsi měla krásný a úspěšný rok :) Můj rok 2018 mi taky připomínal horskou dráhu, to je opravdu trefné a skvělé přirovnání :)
7. 1. 2019 17:59
Ty jsi brouček ♥♥ Měla jsi krásný a nabitý rok 2018 :) Ať je ta 19 ještě lepší! Moc vám gratuluju s přítelem, úplně se k sobě hodíte :-* Do nového roku Ti přeju mnoho šťastných chvil, krásných okamžiků a lásky ♥ A také spoustu cestování! ;)
8. 1. 2019 14:12
Skvělé shrnutí. Na Enrigueho jsem nestihla zajít, tak doufám, že přijede znova. Letní škola ČTK by se líbila i mě, musela to být opravdu skvělá zkušenost. No a gratuluji k výročí s přítelem a ať se vám daří :)
9. 1. 2019 14:43
Moc hezke milníky v minulem roce, vsecky si pamatuju, jak jsi o nich psala :)) preju ti aby ten letosni byl jeste lepsi, uspesny ve skole, hodne zdravi :) a lasky. a vubec vsecko at se ti dari :))))) 
10. 1. 2019 12:45
I tak si ale myslím, že si měla krásný rok! :-) Pro mě byl ten můj taky hodně přelomový, myslím, že nejlepší v mém dosavadním životě. A teď běžím zrekapitulovat můj 2o18 :-) Moc pěkný článek, díky za něj!
10. 1. 2019 13:13

Aničko, měla jsi krásný rok, plný cestování, poznávání a všeho možného. Až na pár výjimek , jako auto a šlachy :( Máte ten apartmán krásný..koukala jsem na datum, že bychom tam s přítelem zajeli, ale už je vyprodáno, tak nic. Třeba příště :-) A doufám, že rok 2019 bude taky tak úspěšný! :-)

14. 1. 2019 16:24
Já bych řekla, že sis hodně času i užila a nějaké pěkné vzpomínky určitě máš :-) Já teda hodnotím rok 2018 jako katastrofální takže jsem žádné články na téma rok 2018 nedělala.. Užij si ten Nový, 2019!
16. 1. 2019 17:01