Vánoční blog giveaway!

publikováno: 20. 12. 2018, v rublice: Soutěže

Asi už jste si říkali, kde jsem, protože poslední článek vyšel přesně před týdnem. To víte, zkouškový se blíží a zápočty nepočkají.

 

Dnes jsem měla ten nejtěžší, tak doufám, že jsem to dala.

 

No, abych vám tu mojí neaktivitu nějak vynahradila, mám pro vás vánoční GIVEAWAYheart!

 


 

Soutěžit můžete o 2 tematické balíčkyangel

 

V prvním balíčku najdete obří obraz se zasněženou krajinou a stromy, který mi do soutěže věnovala firma Pixers. Od té už mám také mojí vysněnou mapu světa, psala o ní ZDE smiley. Dále v něm najdete tu nejvíc roztomilou tužku s motivem vánočního stromečku, který má na sobě takové rolničky laugh a svíčku s vánoční vůní hrušky, brusinek a skořice. Nakonec je v balíčku ještě zlatý prstýnek z H&M s motivem Santy.

 

Využijte na Pixers 30% slevu NA VŠECHNO! Využijte šanci do 21.12. | slevový kód: GINGERBREAD30

 

 

 

Druhý balíček je spíše holčičí a pro ty, co rádi píšou různé texty. Kniha Tvůrčí psaní od Markéty Dočekalové je skvělá, mám jí také a najdete v ní mnoho užitěčných rad, co a jak psát. Je tam zmínka i o blozích. Mimo jiné mi knihu věnovala škola, protože se myslím podílela na jejím vydání smiley. Dali mi dvě, tak proč se nepodělit?  Dále v balíčku najdete voňavý set od Avonu Viva la vita. Set obsahuje klasickou vůni, tělové mléko a takový ten malý, plný flakónek, který můžete nosit s sebou v kabelce nebo batohu angel.

 

 

 

 

Podmínky soutěže:

1. Stát se mým pravidelným čtenářem (vpravo nahoře klikněte na "přihlásit" nebo na home page pod nejnovějšími články je tlačítko "Stát se pravidelným čtenářem")

2. Napsat mi sem dolů do komentářů, kolik vločekSouvisející obrázek je skryto v #blogmas článcích za rok 2018. Pro urychlení vám se dávám odkaz na všechny #blogmas články, stačí klíknout SEM.

3. Do komentářů mi ještě napište, jaký balíček chcete vyhrát a nějaký váš kontakt, na který se vám ozvu v případě výhry smiley

4. Soutěž platí pro ČR i SK.

 

Jak budu vybírat výherce?

 

Náhodně pomocí generátoru. Je však potřeba, aby náhodně vybraný soutěžící měl splněné podmínky a napsal správnou odpověď(viz bod 2. v podmínkách soutěže). Výherce vyberu 27.12.2018 v 10:00. Celý průběh nahraju na Instastories, takže kdo mě nesledujete - @annevenkrbcova.heart

 

 

Abyste od sebe neopisovali laugh, jsou komentáře prozatím uzamčeny. Komentáře tak uvidím jen já. Nebojte se proto toho, že komentáře nefungují. FUNGUJÍ angellaugh.

 

Mějte se krásně!

-Anička

 

Soutěž je částečně sponzorována.

 


 

Soutěž ukončena!

 

Výhercem 1. balíčku není nikdo - buď špatné odpovědi nebo si ho zrovna nikdo nepřál laugh.

 

Výhercem 2. balíčku je Petra T.

 

 

1. Jsem tvým pravidelným čtenářem :-) 2. Vloček jsem napočítala pět. 3. Ráda bych vyhrála balíček č. 2, tak snad se na mě usměje štěstěna :-D Mám tvoje soutěže ráda, takže to by bylo, abych se nezúčastnila :-) 

20. 12. 2018 12:58
Doufám, že jsem to spočítala dobře a je jich 5 :D Sledovala jsem Tě už předtím ♥ Více se mi líbí druhý balíček :) Páni Ani, to jsi teda celkem měla opravdu hoodně výher! To Tě muselo stát mailand :D
20. 12. 2018 20:15

Tak to se moc ráda zúčastním :) K odběru jsem se přihlásila, vločky jsem napočítala 2, tak doufám, že jsem někde nějakou nepřehlédla. Z těch balíčků by se mi líbit ten druhý a můj kontakt je [email protected] se budu těšit, kdo vyhraje :)

22. 12. 2018 12:00

Ahoj Aničko. Jestli jsem to dobře spocitala tak 1. Jsou tam 4 vločky ukryty :)) 2. Moc se mi líbí balíček číslo dva nejen kvůli knize :) a kontaktni email je [email protected] Měj se krásně. A děkujeme že s námi sdilis takové skvělé soutěže. :) 

22. 12. 2018 15:51