Míša přijela! ♥ #blogmas2018

publikováno: 13. 12. 2018, v rublice: Blogmas

Vím, že to s #blogmas2018 flákám, ale ono se furt něco děje. Zkouškový se blíží a já nevím, co dřív! Každopádně pondělí bylo skvělý.

 

Říkáte si, jak může být vůbec nějaký pondělí skvělý? Jednoduše. Jaký si ho uděláte, takový ho máte.

 

A mně v pondělí přijela Míša z blogu WantBeFitM heart!

Související obrázek

 


 

Přijela za mnou v 1 odpoledne. Sraz jsme měly klasicky na Hlaváku. Naší první první zastávkou byl obří New Yorker na Václaváku, ve kterém si Míša chtěla pořídit chybějící díl pyžama. Bohužel ho tam neměli laugh. Dále naše cesta pokračovala na Anděl, kde byly takové menší trhy. Jelikož jsme obě měly hlad, daly jsme si klasickou prasárnu - klobásy laugh ! Ceny jsou rok od roku vyšší. Za klobásu s chlebem a nějakým tím dresinkem zaplatíte 65 Kč, což mi přijde už trochu přehnané. Aspoň, že byla velká laugh ! Potkaly jsme taky Leoše Mareše a koupily si ty nejlepší makronky z Nos Macarons! Fakt jsem nikde lepší nejdla angel Čtyři kousky vás vyjdou na 130 Kč (myslím). 

 

Jídlo z vánočních trhů

 

Při jedení klobás jsme úplně vymrzly, takže naše cesta pokračovala do Starbucksu v OC Nový Smíchov. No a jelikož jsme to celé pojaly vánočně, daly jsme si každá vánoční speciál. Míša zkusila Gingerbread Latté, které mně moc nechutná, protože mi prostě vadí chuť perníčku v kafi. Já tedy zkusila jejich novinku - Salted Caramel Brownie Hot Chocolate. Jako je dobrá, ale i na mě to bylo až moc sladké, a to že já sladké můžu laugh ! 

Míša z blogu WantBeFitM a Anička z blogu TheWayByA

Kolem čtvrté jsme se měly sejít ještě s další blogerkou Verčou, ale ta nakonec dorazit nemohla - snad někdy příště smiley ! No a tak jsme jenom ve dvou zamířily pěšky na Staromák. Bez jeho návštěvy by to totiž nebyly ty pravé Vánoce laugh ! Jako první nás upoutal stromeček. Ten je jako každý rok moc krásný. Vždycky na něm obdivuju tu spoustu světýlek smiley . Co se mi moc líbilo, byly stánky, které vypadaly jako malé bílé chatičky. No a jak byly celé bílé, tak na nich červeno - zlatá výzdoba krásně vynikla. Bylo tam na pondělí celkem dost lidí, ale je pravda, že většinu davu tvořili turisté. Co nás velmi překvapilo, byl stánek s bezlepkovým jídlem. Podle mě je skvělé, že se myslí na lidi, kteří prostě lepek nemůžou.

 

Vánoční trhy na Staroměstském náměstí

Vánoční trhy na Staroměstském náměstí

 

Co se týče nás, já si dala už jenom pečené kaštany za 80 Kč/pytlíček, protože se do mě po té klobáse a čokoládě nic dalšího nevešlo laugh. Míša byla odvážnější a dala si ještě trdlo, které stálo myslím 80 Kč? Teď si nevzpomenu. Bylo to dobré jako vždycky, teda alespoň mé kaštany. Pak jsme ještě chvilku brouzdaly po náměstí a následně šly na Hlavák, odkud jsme si každá jela zase svou cestou angel

 

 

Moc jsem si pondělí užila a těším se, až se s Míšou opět setkáme! Už teď nás napadlo další místo. Tak třeba po zkouškovém laugh !

 

 

A jak si zpříjemňujete pondělí vy?

-Anička 

Boží pondělí Anni ❤❤ fakt mě mrzí, že jsem toho Leoše neviděla :( :D makronky uz mám skoro snězený a z lednice jsou fakt vynikající! Po zkouškovém musíme určitě něco vymyslet, když bude zase čas ❤❤ už teď se moc těším 😇 moc jsem si to s Tebou užila! 😘
15. 12. 2018 18:41
Jéé, to je super! Je vidět, že jste si to moc užily holky :) Taky miluju tyhle prasárny, do Prahy se taky chystám za kamarádkou a těším se na trhy :)
15. 12. 2018 21:47
Jé, tak to jste měly naprosto úžasné pondělí. :-) Makronky vypadají dobře...vlastně veškeré jídlo vypadá skvěle! Já byla také na Staromáku s přítelem a bylo tam davové šílenství a toho bezlepkového stánku jsem si vůbec nevšimla, a že je to fakt krásný, že myslí i na tuto skupinku lidí. :-) Holky, vám to prostě sekne! Jsem zvědavá, kam vyrazíte příště! :-) 
16. 12. 2018 16:48
Krásné fotky :) Je super se seznámit s někým díky blogu a najít to pravé přátelství. Jinak mě trochu vyděsila ta kombinace klobás a latté. Jak se znám, to by mi určitě neudělalo dobře na trávení. :D
16. 12. 2018 19:26