Mikuláš #blogmas2018

publikováno: 6. 12. 2018, v rublice: Blogmas

Včera byl Mikuláš.

 

Měla jsem školu až do 19:30, ale i přesto jsem si nenechala ujít mikulášskou nadílku u mých rodičů. Sice už jsme všichni dospělí, ale i tak dodržujeme každoroční tradici.

 

Otázkou zůstává, byla jsem letos hodná?

 


 

Ještě než se přesunu k samotnému Mikuláši, ráda bych vám předala další dva tipy na vánoční dárky. Psala jsem o tom i na Instastories. Jedná se o látkové odličovací tampónky ze 100% biobavlny s certifikátem GOTS. Chtěla jsem je už dlouho a když jsem byla na nákupech v DM, tak jsem na ně shodou okolností narazila v regálu u kosmetiky Alverde, Lavera atp. V balení jich je 6 a stály mě 169 Kč. Měli tam poslední balení! Takže sbohem jednorázové odličovací tampónkyangel! Jsem pyšná, že jsem udělala další krok k zerowaste životu. Nechcete to zkusit i vy? Určitě tampónky seženete i na internetu. Co třeba TYTO z eshopu Econea? Pokud navíc budete nakupovat skrze PLNOU PENĚŽENKU, vrátí vám 6% z vašeho nákupu.

 

Látkové odličovací tampónky a Starbucks christmas decor

 

Dalším tipem jsou tyhle boží Starbucks ozdůbky na stromečekheart! Ideální pro milovníky tohoto řetězce. Já sama mám Starbucks ráda. Vím, že někdo má k němu výhrady. Respektuji to. Každopádně kafe si tam dávám do svého kelímku a Red velvet dortík nebo wafle se šlehačkou a karamelem jsou mojí slabostí laugh. No ale teď zpět k těm ozdobám. Jsou tak akorát velké a jedna stála myslím do 200 Kč, ale teď si nejsem jistá. Já si nejspíš pořídím tu ozdobu alá červený, vánoční kelímek. 

 

Mikulášská nadílka

 

A teď už k včerejšímu Mikuláši. Jako každý rok nám někdo zabušil na okno. (Kdo to asi byl? laugh) A tak jsme šli ven k onomu oknu, kde na nás čekala mikulášská nadílka. Každý něco dostal. Dokonce i pejsci! Naší tradicí jsou nové diáře na rok 2019, ponožky nebo nějaké to sladké. Já letos dostala boží týdenní diář v rosegold barvě, adventní kalendář s Kinder čokoládou, lentilkového sněhuláčka a drobné laugh. Ty se hodí na sváču nebo parkovné vždycky angel. Přítel byl obdarován obřím Toffiffe, StarWars ponožkama a drobnýma laugh !

 

Večer jako takový jsme si moc užili, dýchla na mě vánoční atmosféra a už teď se nemůžu dočkat víkendového pečení cukrovísmiley

 

Nebojte, podám vám opět fotoreport!

 

 

A co jste dostali k Mikuláši vy? Byli jste letos také hodní?angel

-Anička

Přeji krásný Prosinec! :-) Také stále dostávám dárečky od Mikuláše. Letos mám největší radost z těch "svářáků" od Loydu i když čajaři mě asi umlátí, ale mně prostě děsně chutnají! Pes a kočky dostávají u nás až na Vánoce..:-D No a teď mám ještě díky tobě chuť na Kinder čokoládu! :-D

6. 12. 2018 17:06

Jeee, tak ty tampónky už taky nějakou dobu hledám, tak se asi zajedu kouknout do DM jestli tady u nás taky náhodou nebudou za tak dobrou cenu. :o Jinak teda ten adventní kalendář s Kinder vypadá úžasně. :o Já letos dostala takový s lentilkama, ale ten už jsem dostala na konci listopadu, prý ať můžu brát poctivě jednu čokoládku denně. :D 

6. 12. 2018 18:28
Ponožky jsem dostala taky, s heboučkým sobíkem. Udělalo mi to velkou radost. :) Je fajn, když se obdarovávají i dospělí a dokonce i mazlíčci. :)
6. 12. 2018 19:25
I pejsci něco dostali! To je rozkošné. Já už Mikuláše tolik nehrotim jako když jsem byla malá. Je vtipné, když si vzpomenu, jak jsem se bála řetězů, který měl čert. Jsem rada, že tohle období mám za sebou:D
7. 12. 2018 11:49
To já jsem mikuláškou nadílku chtěla, ale nedostala jsem nic :-D Ale ten kinderkalendář jsem chtěla, ale sama jsem si ho nekoupila, to bych ty peníze radši věnovala na něco jiného :-D Jinak teda normálně závidím, samý dobrý ňamky! :-) 
7. 12. 2018 14:20
Já řekla mámě, že balíček nechci. Když pak jeli nakoupit na pečení a na Mikuláše, jela jsem s nimi a jelikož jsem měla na něco chuť, tak jsem si tam koupila brambůrky, lízátka a bonbony. Máma mi pak doma, když dává do tašek  pro ostatní: "To je tvůj Mikuláš." :D Tak jsem se pobavila. Ale vím, že kdybych jí řekla, že balíček chci, udělala by mi ho, jenže mě to jaksi už připadá, že je to zbytečné, i vzhledem k tomu, že naši už mají vnoučata. :)
7. 12. 2018 18:48

I když mi je 22, tak mamka mi taky vždy něco koupí :D mě se to líbí slavit Mikuláše i jako starší, já mamce koupila na oplátku vánoční čaj, který miluje :)

7. 12. 2018 20:27
Také ráda dodržuji takovéhle tradice, i když jsme skoro všichni z rodiny dospělí :) Na Mikuláše každoročně dostanu adventní kalendář a letos jsem také dostala ponožky <3 Je super, že myslíte i na pejsky :)
8. 12. 2018 20:40

Já místo těchto odličovacích tamponků, používám takovou chlupatou žínku, která krásně odličuje. Jsem s ní hrozně spokojená:). <a href="http://ztracenavpraze.blogspot.com/">Verča ze Ztracena v Praze</a>

9. 12. 2018 18:27