Vánoční haul #blogmas2018

publikováno: 4. 12. 2018, v rublice: Blogmas

Vánoce se kvapem blíží. Většina už stihla i výzdobu, protože v neděli byl první adventangel.

 

Pokud se tu ale ještě najdou tací, kterým nějaká ta dekorace chybí, nevadí!

 

Mám článek přesně pro vásheart

Související obrázek

 


 

Jako první vánoční věc jsem si letos pořídila kuchyňské utěrky laugh. To jsme takhle jeli do Globusu pro pár věcí a já, jakožto vánoční maniak jsem neodolala vánoční sekci. Přítel mě ale krotil, a tak jsme si odnesli jen utěrky. V setu jsou 3 s motivy sobů a srdíček. Stály okolo 230 Kč. Pak na obrázku vidíte takovou tu dekoraci s šiškou a různýma bobulkama. Ty mám z Pepca. Jedna stála cca 49 Kč. No a s tím se vážou takové ty svítící větve, které mám z Aliexpressu. Jedna stála v přepočtu 76 Kč. A  pak ještě ta bobulková větvička úplně vlevo, ta je ze Storge a stála cca 60 Kč. Z Ali mám pak ještě ten zasněžený, zelený řetěz, který používám jako takovou girlandu. Za jeden kus chtěli pouhých 17 Kč.

 

Na obrázku uprostřed je taková krabička. Mysleli jsme, že je to difúzér, ale pak jsme zjistili že je to pokojový voňavý sprej. Voní božsky, přesně jako Vánoce heart. Je z Primarku a tenhle 100ml flakóněk stál 130 Kč. Vedle flakónku jsou úplně úžasný, nejvíc roztomilý, vánoční prstýnky z H&M. Nejvíc unešená jsem z prstýnku se sobem Rudolfem, s motivem stromečku nebo takové té ozdoby na dárek. Je jich tam dohromady 8 a stály 249 Kč. O jeden si budete moct dokonce zasoutěžit ve vánoční giveaway! Z H&M mám ještě ten červený svetr s perličkama. Já prostě nemohla odolat laugh. Kombinace červené, svetru a perliček? DOKONALOST! Těším se, až si ho vezmu zítra na Mikuláše nebo zdobeni vánočnho stromku smiley.

 

Vánoční haul

| svítící větve ZDE| zasněžený řetěz TADY| prstýnky ZDE| svetr TADY|

 

Na další koláži mám další věc z Ali - rodinku sobíků! Ten nejvyšší má 25 cm. Podobné mají i v Tigeru, jen o dost dražší. Mě celá rodinka stála okolo 160 Kč. Dalším úlovkem jsou krásně vánoční ozdoby z Ikey, které stály 249 Kč. Moc se mi tahle barevná kombinace líbí a těším se, až si takto nazdobíme stromek. Navíc u toho někdo přemýšlel a v balení s ozdobami jsou také háčky na pověšení! Viděla jsem to takhle poprvé laugh. Poslední věcí z dnešního vánočního haulu je autíčko se stromkem, který na sobě dokonce má svítící světýlka angel ! Ulovila jsem ho v Kiku za 279 Kč.

 

Vánoční haul

 

| sobíci ZDE| ozdoby TADY|

 

Ještě mi přišlo TOHLE vánoční povlečení s dárkem a nápisem "Merry Christmas" na polštářek a trpělivě čekám ještě na jedno s již zmíněným motivem zasněženého autíčka - TOHLE.

 

A co jste si letos na Vánoce pořídili vy?

-Anička

No to je naprosto boží! :-) Já bych si také nakoupila samé ozdůbky, ale zase si říkám, že se za necelý rok budu s přítelem stěhovat, že to nemá cenu, protože nevím, co se mi bude hodit a ták. I když výzdoba se bude hodit asi vždycky :-D Ale teď hodně šetřím. :-) Musím říct, že jsi vybrala samé boží věci a bude to u Vás vypadat dost pěkně! :-) 
4. 12. 2018 21:35
To je krásnýýý! Já jsem naprostý vánoční maniak, to znamená, že mě přítel drží dál od všech obchodů, přestože se tam jdu jen podívat. To tam i tak strávím sto let. Ty ozdůbky jsou nádherné, ti sobíci jsou naprosto roztomilí, díky za tip, kde je vzít! :D
5. 12. 2018 22:15
Páni, já ty Vánoce zase tolik neřeším, dům vždycky ozdobíme nějakou přírodninou a ozdobami z loňských let. Sama za sebe můžu říct, že si rozhodně potrpím na vůni jehličí a teplo v kamnech, to pak opravdu cítím vůni Vánoc :)
6. 12. 2018 11:03
Pořídila sis krásnou výzdobu ❤ na tu vánoční kolekci utěrek a zástěr v Globusu jsem koukala taky, ale udržela jsem se 😂 do pepca se taky musím zajitr podívat. Mají tam krásné věci za lidové ceny :) na ali vždycky koukám na ty povlečení, ale bbojím se, že to bude hrozné kvality. Jaký jsou ty polštáře? :) juu Vánoční giveway 🎄 už se těším 😘 ale ne tak jako na pondělí 😍😍 
6. 12. 2018 12:08