Vánoční čtení #blogmas2018

publikováno: 1. 12. 2018, v rublice: Blogmas

O Vánocích je potřeba, udělat si také chvilku pro sebe.

 

Co si takhle uvařit čaj nebo horké kakao do vánočního hrníčku a něco málo si přečíst? A co takhle rovnou knížku s vánoční tématikou?

 

Ukážu vám moje 4 oblíbenceangel.

Související obrázek

 


 

Vánoční knihy

 

Jako první vám představím knihu Dash & Lily - Kniha přání. O čem každá kniha je máte u obrázku. Každopádně bych vám ráda připsala i můj názor. Tahle se mi moc líbila. Perfektně jsem se vžila do atmosféry vánočního New Yorku a nápad s úkoly a schováváním deníku v knihkupectví se mi moc líbil. Je to taková oddechovka, která má zajímavý konecangel.

Dash & Lily - Kniha přání

John Green je klasika, miluju ho! laugh Knihu Sněží, sněží jsem tedy musela mít. Jedná se o 3 příběhy od 3 autorů, které se ve finále všechny propojí a vznikne něco skvělého s dávkou Greenova humoru smiley.

Sněží, sněží John Green

Tuhle knížku jsem četla nejdéle. Nešlo se mi přes ní překousat možná proto, že je v ní zakomponováno hned 12 autorů. Nakonec se mi ale knížka líbila a vtáhla mě do tajů vánočních kouzel. Nejoblíbenější povídkou pro mě byla ta s názvem Vítejte ve Vánocích, CAangel.

Dvanáct zimních políbení - skupina autorů

Poslední knížku mám teprve rozečtenou, ale už teď se mi líbí. Každopádně předpokládám, že to bude typická romanťárna laugh. Nedávno vyšel i další "díl" - Polibek v Paříži. Možná si ho ještě koupím, uvidím, kdy dočtu tenhle.

Polibek v New Yorku

 

A máte vy nějakou oblíbenou vánoční knihu, kterou byste mi doporučilismiley?

-Anička

Skvělé tipy .:) Vždycky před ánoci mám chuť na nějaké to vánoční tématické čtení :)Polibek v New Yorku jsem četla a líbil se mi :)
1. 12. 2018 20:26
Tak rozhodně se mi nejvíc líbí (mě nejvíce zaujala) kniha od Johna Greena. Už když nějak vycházela, tak jsem o ní přemýšlela, ale ještě jsem ji stále nepořídila. Ale teď mám nějak chuť přečíst si nějakou knihu s nádechem Vánoc... tak třeba se k ní dostanu. :-) 
1. 12. 2018 23:45

Snezi snezi znam :D ale paradoxne jsem to cetla nekdy vloni v létě :D a vubec mi nevadilo, jsou to takove krasne vanocni pribehy, a nektere si s nad jeste pamatuju :) moc hezke relaxacni cteni. Ostatni knizky neznam ale verim ze jsou skvele. ta prvni me teda zaujala dost :) uz jen tim popiskem a prvnim vetou, asi se na ni blize mrknu. ja ctu ted teda nevanocni, ale je to Panda v nesnazich od Markety Lukaskove, a super zatim :)  tuhle autorku mohu doporucit 

4. 12. 2018 10:07