Máme stromek! #blogmas2018

publikováno: 29. 11. 2018, v rublice: Blogmas

Dneska byl takový ten typicky vánoční den.

 

Zajeli jsme si do Mountfieldu pro stromek, pak do skvělého obchodu Storge pro věci na adventní věnce a nakonec na véču.

 

Trochu jsem dnešní den zdokumentovala angel.

 


 

Stromek jsme již v Mountfieldu měli zamluvený. To se takhle jednou taťka ráno nudil a objednal jich hned 5 laugh. To víte. Jeden velký rodinný, pak jsme každý ze sourozenců měli jeden a poslední máme na chaloupku, abychom to tam měli taky krásné smiley. Prodejna stromků byla opět venku a byl tam ten samý pán co loni, tak byla veselá nálada smiley. Řeknu vám, že bych prodejce stromků být nemohla. Stát celý den v takové zimě, brrr! Co se týče ceny stromku, tak ten náš - jedle premium, vyšel na 599Kč + 19Kč za obal na něj.

 

Vybírání vánočního stromku

 

Po vybírání stromků jsme zajeli do obchodu Storge v Horních Počernicích. Kdo ho neznáte, tak doporučuju. Všechny dekorační věci, které jsou běžně třeba v Globusu, tu seženete za polovinu. To stejné s kytkami. Místo do květinářství zajeďte sem a budete to mít třeba o 3 kila levnější. Ve Storge jsme nakoupili především věci na adventní věnce, které budeme dělat v sobotu. Nebojte, určitě bude fotoreport smiley. Během víkendu snad zveřejním článek s vánočími nákupy, kde budou nejen dekoracelaugh.

 

Restaurace Samos Klánovice

 

Po nákupech jsme si zašli ještě do naší oblíbené řecké restaurace. Já si dala souvlaki mix kuřecí a vepřové maso s brambory na řecký způsob. Celkově to byl vydařený den heart

 

 

A co jste dnes dělali vy? 

-Anička

To jste teda rychlíci. Ale je pravda, že se to dost blíží, takže proč ne. Já se teď připravuji o víkendu udělat těsto na cukroví, věnec a vaječný likér, tak už se straně těším :) Jinak do Storge jezdí kamarádka a už několikrát mi o tom vyprávěla, tak už se tam taky musím konečně stavit :)
30. 11. 2018 9:48
Tak to je super, že jste ho už měli zamluvený. Stromek je opravdu nádherný a dnešek přímo dobrý den si ho konečně sehnat domu. :)
30. 11. 2018 18:03