Vánoční wishlist #blogmas2018

publikováno: 26. 11. 2018, v rublice: Blogmas

Dneska bych vám ráda ukázala, co si přeju letos k Vánocům já.

 

Možná vás tenhle wishlist inspiruje a koupíte z něj třeba něco vašim blízkýmsmiley

 


 

Dárky tu nebudu nijak extra obhajovat. Jsou to všechno věci, které si přeju už nějakou dobu a stejně většinu mého wishlistu tvoří knihy heart.

 

Třeba stříbré náušnice si přeju proto, že mi poslední dobou vadí bižu. Bolí mě z ní uši a tak nenosím radši nic. Planner byla láska na první pohled, navíc by mi dost pomohl s organizací blogu a práce. Kurz od H1 vám asi nemusím moc vysvětlovat. Již jsem na jednom byla. Psala jsem o něm ZDE. Batůžek mám již v modré barvě, každopádně černá je prostě klasika, která se hodí ke všemu. Zbytek wishlistu tvoří knihy, které jsem si během celého roku vyhlédla. Sami vidíte, že se týkají cestování nebo PR oboru. Kniha Život udeří, kam se mu zachce je od autorky, jejíž předešlou knihu jsem přečetla jedním dechem na dovolené v Itálii.

 

Přání si vždy takto vytvořím v prezentaci, vložím do obálky a dám za okno u rodiču, kde si ho pak "jejich" Ježíšek převezme angel.

 

Přání Ježíškovi

 

 

A co si letos přejete vy?smiley

-Anička

Z tvých dárečků mě nejvíce zaujalo PCT od Jakuba, to by mohlo být zajímavé čtení. Já píšu Ježíškovi maila s inspirací, protože se k našim tak často nedostanu, ale takto do obálky to má mnohem větší kouzlo. :) 

Jestli ti v uších vadí bižuterie, zkus chirurgickou ocel nebo osteofix (lékařský drát). Háčky z chirurgické oceli se dají koupit v prodejnách s kreativními potřebami a vyměnit si to můžeš buďto sama, nebo poprosit někoho, kdo třeba ketluje nebo jinak tvoří. Já jsem alergická na všechny kovy včetně stříbra, na více jak pár hodin snesu jen zlato nebo zmiňovanou chirurgickou ocel, ale háčky si u náušnic nechávám běžně měnit.

27. 11. 2018 8:05
Bižuterii nenosím už nějaký pátek, i když jsem se jí dřív nemohla nabažit. Teď dávám také přednost stříbru. Zvykla jsem si mít jedny náušnice, které z uší nevyndávám. Mám teď o jednu starost míň. :)
27. 11. 2018 9:25
S těmi naušnicemi to znám. Jednou jsem bohužel dostala zánět takový zánět, že jsem měla antibiotika a rudý uši jak mickey mouse:D. Ale pěkné dárečky:), taky si přeji knížky. Ale celý rok si přeji kurz angličtiny:) a pak ještě třeba podložku na cvičení:). 
27. 11. 2018 12:23
Zaujaly mě ty knížky týkající se marketingu. :) Mám v plánu si na příští léto nějaké pořídit a studovat, protože bych se tímto směrem ráda ubírala i do budoucna, takže díky za tipy. :) Já si letos přeju samé praktické věci (kávovar, holící strojek, nějaká ta pečující kosmetika). :) 
27. 11. 2018 14:21
Noo, já bych si také přála nějaké knížky, jinak tentokrát dost praktických věcí, řekla bych. To tvé je velmi zajímavé, snad se ti něco splní. :)
28. 11. 2018 20:04