Anne's talking #6

publikováno: 12. 12. 2017, v rublice: Anne's talkingAhooj 😊!

 
Posledních pár dnů jsem v neuvěřitelném shonu. Blíží se konec semestru a s tím i moje první zkoušky. Upřímně? Bojím se. Přijde mi, že jsem si toho na první semestr nabrala tolik, že to v životě nemůžu zvládnout! Jste na tom podobně? Určitě ano, a to ani nemusíte být na vejšce 😁.

 

 

I přes všechen shon jsem v sobotu stihla navštívit Drážďany se svou kámoškou Míšou ze střední 💓 a upéct trochu toho cukroví.

 

 

 

 


 


 

 

 

 

 

 

 

Pokud si chcete ušetřit nervy, do Drážďan v sobotu prostě nejezděte! Já z toho davu byla tak unavená, že jsem si toho ve finále moc nekoupila 😂. Každopádně i těch pár kousků, které za chvíli uvidíte mi udělalo radost.

 

 

 

 

 

 
 

 

 

Tmavě modrá košile s červenými proužky za  9€ ve mě ihned vyvolala vánoční atmošku. Je to velikost M a jsem ráda, že jsem nevzala S, protože košile je z nepružného materiálu. Dalším úlovkem jsou skvělý, teplý, béžový rukavice zdobené kamínky! Stály mě  5 €. Mám krátké prsty, ale tyhle mi sedí😁. Dále jsem si koupila mojí klasiku - punčochy. Jsou šedivé, teplé a stály 4 €.

 
 
 
 
Do nákupní tašky mi přistály i nízké punčochové ponožky do bot. Ty stály 3,50€. Chtěla jsem i věci ze sekce Primark home. Ta mě ale bohužel zklamala. Všechno měli rozebrané, neuklizené a poničené 😕. Co mi ale udělalo velkou radost je červený svetr z Bershky! Stál mě 12,99€. Chtěla jsem totiž nějaký šílený vánoční svetr, ale žádný se mi nelíbil. Tak jsem zvolila červenou klasiku.Věřili byste, že mi je velikost XS? 😁.
 
Je libo přítelovy ponožky ? 😂
 

 

 

 
 
Včera, tedy o druhé adventní neděli jsme byli s přítelem u mých rodičů. Pekli jsme cukroví a užívali si vánočního klidu. Dokonce jsme stihli film - Sněženky a machři po 25 letech. Aby toho nebylo málo, začalo nám k tomu všemu dění sněžit. Atmosféra tedy byla dokonalá 💓⛄.

 

 

  
 
 
 
Mám pro vás ještě nachystaný článek z finální recenzí na Face Up! a mnoho dalšího! 
Co takhle vánoční giveaway? 😎

 

-Anička
 
Krásné ráno Aničko! ♥ Ani bych nevěřila, že jsme stejně staré :D Taky mě teď čeká první zkouškový a mám nějaký předtermíny a jednu zkoušku už mám za A :) Že ti bude xs bych i věřila, vypadáš drobounce :) Zaujaly mě teplé punčochy, protože mi je pořád zima :D :D Cukrovi se vám moc povedlo a jak do toho začalo sněžit? Musela to být krásná chvíle :)

WantBeFitM
18. 3. 2018 17:22
My jsme v Drážďanech byli v sobotu a čekala jsem víc lidí :D :D. Ten svetr z bershky je moc krásný :)). Jinak primark po každý když jsem tam byla tak bordel :/ momentálně naposled tam byla halda bot, úplně šílený.
Na finální recenzi se moc těším!! :)
18. 3. 2018 17:22
Jeej, cukroví vypadá skvěle! Hrozně se mi líbí ten červený svetr, budu si ho muset sehnat :D
A hlavně ať se zkouškový povede, mě sice ještě pár let nečeká, ale dokážu si představit tu hrůzu, kterou z toho musíš mít :D
18. 3. 2018 17:22
jejasny ze ted ti prijde, ze sis toho nabrala až až, ale uvidis, az to zvladnes jak se ti ulevi a budes na sebe pysna, a ty to zvladnes. taky jsem mela prvni zkouskovy uplne ten samy pocit. a bylo toho mraky, a mela jsem zkousku nebo i dve tydne, ale povedlo se :) jen nezanedbej pripravy ale ani poradny odpocinek a spanek a pujde to :)
Drazdany jsem puvodne mela v planu ale nakonec nepojedeme a jsem ráda :) dneska jdeme na svařák do Prahy a staci mi to :) pro letosek uplne bohate :)
18. 3. 2018 17:22
A já bych klidně věřila že ti ta velikost XS je! :) Kolikrát jsem překvapená když něco takového je mě :D i když bych asi překvapená být neměla. Momentálně hubnu a to se o to ani nesnažím ale ono se to bude před svátkami hodit.
Já mám nějaké cukroví napečeno ale většina mě ještě čeká v průběhu dalšího týdne a moc se na to těším :3 ujídání cukroví jéje .
Měj se hezky! :)
18. 3. 2018 17:22
Zkouškové...znám to a vím, že tehdy ty Vánoce měly jinou atmosféru. Nikdy ale nazapomenu na svou první zkoušku v prvním ročníku.Týden jsem nespala ale zvládla jsem ji na jedničku..a když jsem vyšla ze školy, bylo 22.12 a sněžilo.
Stálo to za to :-)
Moc držím palečky ať to klapne. Velmi Ti to sluší (doufám, že mohu tykat?) a užívejte vánočního času.

Mirka
Spoon and willpower
18. 3. 2018 17:22
Jé, první zkouškové. To bylo! :D Pamatuju si, že jsem měla z každé zkoušky takovou posvátnou hrůzu, protože mi to přišlo jako něco opravdu slavnostního a oficiálního... a jak jsem kvílela zoufalstvím, když v systému naskakovaly termíny a nikoho nezajímalo, že ten týden už mám tři jiné zkoušky...
No, po prvních pár hotových předmětech to napětí ze mě začalo opadat. :) V 1. semestru jsem měla tuším 12 předmětů, takže příležitostí se otrkat bylo dost. Zpětně na to zkouškové ale vzpomínám moc ráda - mělo krásnou, novou atmosféru. A taky jsem ještě nebyla unavená ze studia a dokázala si sednout a opravdu soustředěně se učit, ne pořád k něčemu utíkat.
Nikdy jsem moc nechápala výlety do zahraničí za nákupy, ale to bude možná tím, že mám za humny Polsko. :-D Každopádně Tvůj výběr se mi moc líbí - ten svetr má moc pěknou barvu a hezky ladí ke košili. A ty rukavice - miluju perličky! :D
Držím palce, ať se Vánoce i zkouškové vyvedou!
18. 3. 2018 17:22
Jsem teprve na střední, ale věřím, že zkouškové období musí být opravdu velký nápor, tak držím moc palce a můj pejsek drží tlapky! :D
Jinak vás obdivuju, že jste se vydali do Drážďan i přes ten dav lidí, teď před Vánocema to musí být šílené.
Ale ten svetřík v kombinaci s košilí vypadá parádně vánočně. Moc ti to sluší!
Těším se moc na finálni recenzi- jsem opravdu zvědavá a vánoční giveaway zní skvěle! :) ♥
18. 3. 2018 17:22
Nesnáším zkouškové, sedím pořád doma a učím se :D A to je děs, už chci vystudovat a mít život :DD Drážďany bych asi nepřežila a cukroví na Vánocích miluju a taky už peču :)
Petra z blogu www.mygoldenmind.blogspot.cz
18. 3. 2018 17:22
Do Primarku už jsem chtěla loni a letos, ale opět mi to nevyšlo, tak snad už konečně za rok. :-) Musím říct, že se mi hodně líbí ten svetřík... a jinak tolik lidí. Takhle to přesně vypadalo v Londýně v Oxford Street... a to nebyla sobota ani svátky. :-D Taky že jsem si znechucením nic nekoupila, nesnáším takhle přeplněné obchody.

Každopádně ti držím palce se zkouškovým, určitě to zvládneš! :-)
18. 3. 2018 17:22