Recenze WafWaf Ípák

publikováno: 25. 8. 2018, v rublice: Anička radí

Minule jsme s Míšou z blogu WantBeFitM zrecenzovaly Cacao Prague. Článek si můžete přečíst ZDE.

A dneska vám podám info z nové pobočky WafWaf Ípák.

 

Jak se nám v nové pobočce líbilo a jak nám chutnalo?angel

 


Recenze nové pobočky WafWaf Ípák.

Hned v 10 jsme si to namířily do nové pobočky WafWaf, která je blízko stanice I.P Pavlova. Hned u vchodu jsem si řekla, že to bude dobrá návštěva. Obsluha se na nás smála (na rozdíl od pobočky na Letné) a místa tu bylo také dost. Bohužel i tady se dvě malé chybičky vloudily.

 

Wafle jsme si udělaly dle vlastního výběru. Zvolily jsme sladkou variantu a každá si wafli ozdobila něčím jiným.

 

Míša si na svou wafli zvolila lotusový posyp, maliny, mascarpone, ferrero rocher a javorový sirup. No jo, jenže tady se vloudila ona první chyba. Míša si sice tohle všechno objednala, ale na účtence potom měla úplně jiné přísady. Kdyby si to nešla ověřit k pokladně, dostala by přesně to, co nechtěla laugh. Naštěstí slečna u pokladny byla moc hodná a všechno spolu vyřešily. 

Wafle se šlehačkou, vanilkovou zmrzlinou, kočičími jazýčky, kinder čokoládou, kokosem a kinder buenem.

Já si zvolila docela prasárničku laugh - domácí šlehačku, kopeček vanilkové zmrzliny, kinder bueno, kinder čokoládu, kočičí jazýčky a kokos jako posyp. Završila jsem to lattéčkem. Moje objednávka stála dohromady 213 Kč, což je docela pálka, ale musím říct, že se z toho opravdu najíte a přesladíte laughangel. Kafe mi navíc dali do toho nejvíc roztomilého růžového plecháčku! heart prostě #girlythings.

 

No a teď se dostáváme k té druhé chybičce. Moje wafle byla sice dobrá, ale to kinder bueno už bych si příště nedala. Ne že by mi normálně nechutnalo(já ho přímo zbožňuju), ALE! Tohle vypadalo, jako když už nějakou dobu leželo někde v dóze. Bylo takové okoralé a dobré taky nebylo. Říkala jsem si, že to nebudu úplně hrotit, protože zbytek wafle byl fakt dobrý, a dělat povyk jenom kvůli 15 korunám se mi fakt nechtělo wink.

 

Každopádně Míše moc chutnalo a byla mile překvapena z toho, že jí javorový sirup dali vedle wafle do takové mističky. Mohla si ho tak dávkovat podle sebe.

 

Celkově jsme byly obě spokojené. Mně osobně se pobočka Ípák líbí mnohem více než ta na Letné.

 


 

Aby to dneska nebyla jenom pouhá recenze, popíšu vám i zbytek našeho dne. 

Nejdříve jsme hrály hru, o které už Míša psala článek ZDE. Šlo o hru Skryté příběhy. Vybraly jsme si příběh o Mozartovi. Nebudu vám lhát. Moc se nám nevyvedl laugh. Procházku jsme si ale udělaly krásnou. Poté naše kroky směřovaly do nákupáku OC Nový Smíchov. Tam jsme si každá něco pořídily. Já byla nadšená ze 2 sešitů do školy, propisek a modrého pouzdra, které použiju nejspíše jako penál a složku na všechny věcičky do školy. 

 

Anička z blogu TheWayByA a Míša z blogu WantBeFitM.

Sešit na 5 předmětů z Tesca, holografické propisky z Tigeru a papírová taštička z Tigeru.  

Sešity na 5 předmětů - Tesco, 99 Kč/kus | sada propisek - Tiger, 50 Kč | pouzdro - Tiger, 30 Kč

 

 

Po nákupech jsme se prošly pěšky až na Hlavák, odkud mi Míša zase odjela sadlaugh.

 

 

Byl to skvělý den a už se opět těším na naše další testování podniků!

 

 

 

Navštívili jste už novou pobočku WafWaf?

-Anička

 


 

Nezapomeňte mě sledovat na ostatních sociálních sítích a to především na Instagramu, kde jsem nejaktivnější. Určitě koukněte i na můj Vinted, třeba se vám nějaký kousek oblečení zalíbí angel.

Pobočku jsem viděla, když jsem šla pro croblihy do Oh beer bakery :D, ale zatím mě nějak ten vaflový hit nechytl:D. Kafe v tom plecháčku vypadá fakt roztomile a tvoje vafle byla tedy kalorická bomba! :D Na Chodově v restauraci sweetmama (zkoušeli jsme poprvé vafle takhle) se nám stalo s tím kinder buenem to samé. 


Tý joo taky bych si ráda koupovala sešity nebo tak, ale máme vše elektronicky a jeden sešit, kam píšu vše :D. Dřív bych elektronicky nemohla nic mít, ale nějak jsem si zvykla, že si to pak prostě vytisknu:D. 
25. 8. 2018 14:06

V tomto podniku už jsem na waflích byla a chutnaly mi, ale moc mě to přesladilo a nějak nemám potřebu si to dávat opravdu znovu v Praze - ale určo zase někdy zajdu. Vy máte také zajímavé kombinace, tak je fajn, že chutnalo :) :D Zbytek dne zní taky super. Tak je dobře, že jste si to s kamarádkou užily :)

25. 8. 2018 19:03
Sakra já už do toho WafWaf musím někdy zajít! Do Prahy se sice tak často nedostanu, ale i tak je to prostě must see :D a must taste :D wafle a sladký přímo miluju, škoda že nemají pobočku i u nás v Brně :D 
26. 8. 2018 10:40
Mňáám, obojí vypadá úžasně! Já bych zvolila taky spíše tu too-much-choco wafli, ale obě jsou super. Taky jsem přecijen z nějakého vnitřního pocitu čekala to jídlo dražší, tak aspoň mě to potěšilo. :D Je pravda, že to bueno jde vidět i na fotce takové pobledlé, ale když byl zbytek super, tak je to fajn. :) Už jsem to u někoho viděla a tak se tam musím někdy stavit.
27. 8. 2018 16:16

Kolem Wafu na ípáku jezdím skoro každý den a ještě jsem se nedokopala ho konečně navštívit :D Vafle a sladký miluju, jedině ta cena mě odrazuje no, je to fakt pálka - ale zase věřím, že jste odešly úplně nacpané :D 
Ten sešit na 5 předmětů si musím pořídit, je to fakt praktický ;)

27. 8. 2018 20:35
Už jsem ti psala na Instagram, ale znovu díky za recenezi a tip. :) Určitě Waf Waf s přítelem navštívím, ale přemýšlím, že vyzkouším spíš slanou variantu, protože na to sladké tolik nejsem. :D :)
28. 8. 2018 7:33
Já si dávala wafle naposledy v jejich domovině, v Belgii, a teď mám zase na další rok (dva, tři?) dost, protože to je taaak pekelně sladké! Šlehačku bych tedy snesla, ale dávat si na wafle čokoládu, zmrzku nebo javorový sirup, to už je na můj vkus až příliš mnoho dobrých věcí najednou.
28. 8. 2018 11:04
Já už hrozně dlouho čekám na to, až budu mít příležitost (a peníze :D) na to, abych si takovou návštěvu do Waf-Waf mohla udělat. Mám to trochu z ruky, ale to neustálé koukání na instagram na ty vafle mě tam hrozně láká :D Sice teda nevím, jak moc unesu to sladké (ačkoliv ho naprosto miluji), jelikož tohle asi bude pořádný nápor cukru :D Super recenze! :) 
28. 8. 2018 12:52
Ten Mozart byl fakt propadák, to byl děs :D :D Příště musíme vymyslet něco jiného :D Jinak jsem moc ráda, že jsme vyzkoušeli i druhou prodejnu, bylo to super! Naštěstí, že jsem si přečetla ten lístek, jinak bych z toho byla pěkně špatná, že jsem nedostala co jsem chtěla. Moc Ti Ani děkuji za parádně prožitý den, děkuju za Tebe ♥ :-* Těším se na další setkání!!
29. 8. 2018 16:04
Ještě jsem wafwaf nikde nenavštívila, ačkoliv si to moc přeju, protože to vypadá naprosto luxusně (i na menší chybičky) a čekala jsem větší ceny, takže tohle mě mile překvapilo (jasně, je to drahý, ale já čekala fakt ještě dražší :D) Je krásné, že jsi si udělali pěkný den, tak to má být. Do konce roku to chci prostě navštívit! :D
30. 8. 2018 1:02
Ty wafle vypadají naprosto božsky, hned jsem na ně dostala chuť! Do Brna se zatím sice nedostaly, ale naštěstí tu máme i jiné podniky se sladkým! A že jich je! Super fotky :)
30. 8. 2018 8:54