Karibský ráj

publikováno: 21. 6. 2018, v rublice: Severní Amerika

All Inclusive, spousta jídla a ta nejmodřejší voda… Tak jsem si představovala pobyt v Karibiku v Grand Hotelu Paradise Bavaro Beach. Všechno z vyjmenovaného se splnilo. Zažila jsem toho ale mnohem více! Poštěstilo se mi vidět delfíny z paluby katamaránu, potápěla jsem se k mořským hvězdicím na ostrově Saona, pochovala papoušky a snědla tolik melounu a ostatního jídla, že jsem pomalu praskala v plavkách. Chcete vědět víc? Třeba po tomhle článku vyrazíte taky angel!

 


 

 

 

Tak přesně v tomto karibském ráji jsem byla před pár lety, konkrétně v roce 2008 a stále na toto místo ráda vzpomínám. Zvlášť když to byla vydařená rodinná dovolená, na které se pořád něco dělo. Byla to taková ta akční dovolená, kdy během dne hrajete volejbal, skáčete do vln a jako odpočinek berete pouze opalování se s knížkou v ruce. Nikdy jsem na takové dovolené nevěřila. Ale karibský vánek mě natolik omámil, že jsem podlehla i já. Občas je to potřeba! Vypnout, neřešit, slunit se a jíst a jíst a jíst laugh. Jídla bylo totiž všude mnoho. Měli jsme all inclusive servis, což zahrnuje většinu pití, a dokonce oběd se svačinkami. 

 

 

Vyjeli jsme i na jeden výlet, a to dokonce na rychlých člunech na malebný ostrov Saona, kde jsme se potápěli k mořským hvězdicím, pili karibský rum a ochutnali ten nejlepší kokos! Takový ten zelený se spoustou kokosové vodyheart. Zpátky jsme se vraceli za rytmu karibské hudby na palubě katamaránu a za doprovodu delfínů. A to všechno ještě při západu slunce. Nezní to jako klišé? Mně teda takhle zpětně jo! laugh Ale opravdu jsme tohle všechno zažili a já, ač jsem byla ještě celkem malá (bylo mi tenkrát pouhých 10), si to všechno pamatuju.

 

 

Brácha s taťkou si pak ještě v další den půjčili čluny a málem jsme je v těch vlnách ztratili. Takže jsme měli i trochu dobrodrůžo. Další den pak vyrazili za památkami do hlavního města – Santo Domingo, kde viděli i svatbu. Dovolenou jsme tedy měli se vším všudy. Nezapomněli jsme ani na Crazy Ufo, což je taková ta adrenalinová atrakce, která je připnutá ke člunu a jezdí to s vámi po vodě. V kombinaci s obřími vlnami to bylo fakt žůžo laugh.

 

A víte, co je nejlepší? Můžete sem vyrazit i vy a tohle všechno zažít! Přeju si, abych ve vás probudila to věčně hravé dítě, co se nebojí vln, staví hrady z písku, sbírá mušle a tak nějak si užívá života.

 

Kam se letos chystáte? Já vám o svých plánech již brzy napíšu angel.

 

Mějte se krásně!

-Anička

 

Nezapomeňte si do 30.června zasoutěžit o cestovní balíček ZDEheart

 

Btw.všimněte si, že mi na mapě přibyla tečka, jupí, mapka funguje.

Tak to je nádhera! To more ti neskutočne závidím, ja som sa teraz vrátila z Tuniska a práve more pri našom hoteli bolo najväčšie sklamanie 


22. 6. 2018 9:37
Karibik vypadá pohádkově. Mě na pláže neužije, vydržím to pár hodin, max jeden den, a klasické hotely mi nahání hrůzu. Mnohem raději se proto věnuji roadtripům s batohem na zádech. :) Pro rodinu ovšem musí být podobná dovolená zážitek, na který se dlouho vzpomíná. Výlet na Saonu za hvězdicemi a rumem bych si každopádně taky nechala líbit.
22. 6. 2018 10:41
Ta mapka je naprosti boží, fakt jo Ani ♥ Výlet vypadá naprosto úchvatně :) Já bych ale v all inclusive byla neustále přežraná :D Teším se na článek o tvých plánech :)
22. 6. 2018 14:20
Na Kanáry chci už od svých dětských let, tak doufám, že se mi to brzo splní! :) Fotky jsou nádherné, věřím, že to byla jedna z nejlepších dovolených! :) Hlavně ta nádherně tyrkysová voda! 
23. 6. 2018 11:21

Hm Karibik by za to stál. Opravdu krásné fotky.:) 


<a href="http://somethingbykatep.blogspot.com/z">Somethingbykate</a>

23. 6. 2018 21:49

Tak Karibik ti teda skutečně závidím, protože to vypadá nádherně! Vždycky jsem se tam chtěla podívat už jenom kvůli těm filmům, co jsem z tohoto prostředí viděla :D 


Já na dovolenou letos plánuju akorát do Budapešti a to až v řjnu, jelikož celé léto mám pracovní .. 

24. 6. 2018 15:29
Tam je opravdu nádherně, taky bych se tam chtěla jednou podívat. S přítelem letos letíme na Mauricius, tak se taky těším jaký to tam bude :)
24. 6. 2018 17:06

Téda, to je raj! :) Vyzerá to tam nádherne, presne na takú dovolenku by som hneď šla. Inak kokosová voda musela byť brutálna mňamka! ;)


www.beautiful-savage.blogspot.sk

25. 6. 2018 12:27

Bože, to vypadá nádherně. Moc toužím, vydat se někam k Americe. Ať už severní nebo jižní...Letos to pro nás bylo Thajsko a Norsko a vypadá to, že už to je pro letošek všechno. 

Krásně se Ti mapa zaplňuje, jen tak dál.


<a href="https://mitrengasadventure.wordpress.com/">Mitrengas adventure</a>26. 6. 2018 16:04
Wow, ty fotky jsou boží! A jak to popisuješ, zní to vážně jako ráj. Hlavně to jídlo, hah. Muselo to být vážně skvělý, když si to i po tolika letech takhle pamatuješ :)
28. 6. 2018 18:09

To vypadá opravdu nádherně, nejen z fotek ale i z tvého vyprávění :) je co závidět. :) jednou bych se tam také ráda podívaaalaa :) 

spis by me zajimalo jak to vychazi cenově :) a a jak dlouho jste tam strávili ? :)

ja se chystam za tyden do Vysokých Tater na horskou túru, a pak se uvidí :) zatim nic jineho v planu nemam. :) ale urcite planuju nejake víkendove vylety a sportování :) jako kazdy rok. 

29. 6. 2018 9:32
Nádhera, hned bych vyrazila, u nás to bohužel vypadá na maltu nebo zlaté písky - rekonstruujeme baráček. :-D Takže to bude asi pracovní léto bez dovolené, snad za rok. :-)
29. 6. 2018 11:08

Nádherné fotky, krásné letní, veselé, to na létě miluji,jak svítí slunce, je teplo, krásně. :)

K moři jsem původně chtěla příští rok, nakonec mi starší brácha řekl, že pojedou ta dva roky, kdy malé budou 2 a že bych se mohla přidat, jestli chci, což jsem si říkala, že by bylo lepší, než jen s mladšími bráchy, takže uvidím. Lítají do Egypta. Mě je celkem jedno, kam poletím, hlavně, že bych mohla týden trávit u moře.

Letos jsem byla v Anglii a na Šumavě. Další plány přesně nemám, uvažujeme nad wellness a chtěla jsem se pdoívat do Františkových lázní, záleží, co najdeme takhle na příští měsíc.

11. 7. 2018 17:35