!!Cestovatelská giveaway!!

publikováno: 14. 6. 2018, v rublice: Soutěže

Je to tady! Cestovatelská giveaway! Chceš vědět víc? Čti dále a dozvíš se, jak všechny super věci získat surprise.

 

Cestovatelskou giveaway jsem chtěla udělat už dlouho, čekala jsem na vhodnou příležitost a myslím, že před létem je to ideální.

 


 

Co všechno tedy můžete vyhrát a co pro to musíte udělat? Je to jednoduché:

 

 • dejte odběr tomuto blogu a staňte se pravidelným čtenářem (přes ikonku přihlášení v pravém horním rohu se zaregistrujte)
 • sledujte mě na Instagramu annevenkrbcova (samozřejmě jenom pokud Instagram máte, vaši přezdívku mi pak napište do komentáře, ať to mohu zkontrolovat)
 • do komentáře mi napište váš cestovatelský sen(klidně se rozepište, miluju dlouhé komentáře heart)

 

Mým cestovatelským snem je roadtrip po celé Itálii, včetně všech ostrovů. Chci zažít západy slunce nad vinicemi, východ slunce na prázdných plážích. Vžít se do italského tempa života. Ochutnat jejich pravou italskou kuchyni a poznat nepoznané. 

 

A teď už k tomu, co můžete vyhrát. Důležité je říct, že bude pouze JEDEN vítěz. Proto se snažte splnit všechna pravidla a na vypisování vašeho cestovatelského snu si dejte záležet. Vítěz se sice bude losovat, ale pokud vylosuju někoho, kdo příběhu moc nedal, mohu losovat znova. Losování bude zaznamenáno na video, které vám sem pak hodím.

 

Vyhrát můžete:

 

 • polštářek - sice je dětský, ale hlavu drží krásně. Má veselý letní design, je měkkoučký a v sobě má malé kuličky.
 • box na jídlo - součástí je příbor a malá mistička na cokoliv, třeba na dresink. Box je uvnitř rozdělený přepážkou
 • taštičku první pomoci - součástí jsou 1x rukavice, 14x náplast různých velikostí, 1x obinadlo a 5x polštářek na krvácení
 • papírové potahy na toaletu - holky mají nevýhodu v tom, že si na toaletu musíme sedat. Při cestování mnohdy navštěvujeme neuklizené záchody. Vyřešme to jednorázovými potahy.
 • deníčkopeněženku - jde o deník s nelinkovaným papírem a dvěma kapsičkami ze stran na zip, které mohou sloužit na peníze či jiné drobnosti, jako jsou vstupenky.
 • selfie tyč - s čudlíkem a pro všechny tipy mobilů.
 • mini balení vatových tyčinek - ty se hodí na spoustu věci, v tomto balení jich je 50.
 • mini srchový gel Alverde - vůně máty a bergamotu, 50 ml.
 • mini antibakteriální gel Balea - 50 ml.
 • mini holící gel Balea - pro citlivou pokožku, s vůní grapefruitu a plumérie, 75 ml.
 • mini suchý šampón Batiste original - s jemnou a svěží vůní, 75 ml.

 

Moc se těším na vaše příběhy a účast angel.

-Anička


 

SOUTĚŽ UKONČENA

VÝHERKYNĚ - ELIS MINAROVÁ

Na soutěž jsem se strašně moc těšila a musím říct, že je to bomba. Už jednou jsem u tebe vyhrála, tak proč nezkusit štěstí podruhé? :-D 
1. Jsem tvým pravidelným čtenářem a odběr ode mě máš.  (nebo alespoň myslím, že to je odběr, prostě jsem se přihlásila :D ) 
2. Sleduji - jancahala
3. Mým největším cestovatelským snem je navštívit Bora-Bora...nejméně 10 let se mě to stále drží a vůbec si nemůžu vzpomenout, jak jsem vlastně na Bora Bora přišla. Vím pouze to, že se mi to natolik zalíbilo, že jsem si to jako malá stanovila za cíl ve svém životě. "Jednou budu v tom domečku, kde si budu moci máchat nohy v moři!" Jsem zkrátka takový ten relaxační typ. No, je to běh na dlouhou trať, ale kde se píše, že to není možné? :-) Doufám, že se nám jednou náš cestovatelský sen splní a budeme číst článek jedna druhé, jak se nám splnil sen. ♥
14. 6. 2018 16:15
Ahoj,ahoj. :-) Odběr jsem dala, na instagramu jsem tě začala také sledovat a teď o mém největší cestovatelském snu. :-D Blog mám z části založený jako #travelblog, takže cestování miluji a tento balíček bych brala všude s sebou, hlavně polštářek do letadla :-). Mým největším snem bylo vždy odletět do Ameriky, a tuto cestu jsem si také v roce 2016 splnila a odletěla tam na rok jako aupair. Určitě jsem ale neprocestovala celou Ameriku a chtěla bych se tam vrátit. Ale teď v září letíme s přítelem na naší první delší dovolenou na Bali, což je náš společný sen už hrozně dlouhou dobu. Nemůžeme se dočkat! Chceme si právě udělat roadtrip celého ostrova a věř mi, že zahltím celý svůj instagram (dajdul) fotkami, a nejenom instagram, blog od září do minimálně prosince nebude o ničem jiném, než o životě na Bali :-D Přeji ti krásný den ♡ dailydaja.cz
15. 6. 2018 8:20

Pravidelným čtenářem jsem a také tě sleduji na instagramu :)) (milovnik_kavaren)

Miluju cestování a ocením jakoukoliv šanci někam cestovat, jak do zahraničí tak i po České republice:)). Chtěla bych navštívit evropská hlavní města - Paříž, Řím, Madrid, Londýn...  :), ale můj největší cestovatelský sen poslední dobou je ,že chci na dovolenou k moři s přítelem :) - Zanzibar, Bali ,Tenerife, Mallorca :DD.. joo mohla bych to tady vypsat, kam bych všude chtěla, ale ráda cestuji vážně všude :). Taky bych chtěla na jazykový pobyt a učit se více angličtinu, ale také španělštinu :), tak doufám, že mi to někdy vše výjde :)

16. 6. 2018 13:19
Tyjo, to je super nápad a takhle před prázdninami se určitě hodí. :-) Navíc ceny jsou bombastické, tak držím soutěžícím palce. :-)
17. 6. 2018 10:53

V prvé řadě musím říct, že nápad a dárky jsou úžasné! :) Pravidelným čtenářem jsem, na Instagramu tě sleduji jako @elisminarova a jaký je můj cestovatelský sen? Mám plno zemí, kam bych se chtěla podívat, které mě lákají. Ale když už jsi zmínila ten roadtrip, tak já bych ráda také jeden (minimálně) uskutečnila a to ten po Řecku a řeckých ostrovech :)


<a href="http://elisminarova.blogspot.cz/">ELIS MINAROVÁ</a>

17. 6. 2018 18:22

Pravidelným čtenářem jsem a snad jsem tu registrace zvládla správně :D na insta tě sleduju :) (@hradcovaoli) :3 


No a co se týče cestovatelského snu, tak já budu mít asi takový trochu netypický :D není to totiž k moři, ale ráda bych se podívala do Ruska. Určitě bych chtěla vidět Moskvu, jelikož tam byla moje mamina a říkala, že to bylo nádherný a pak bych rozhodně chtěla do Petrohradu, protože tam ty památky jsou neskutečně nádherný. Hlavně Zimní palác a tak. Jediný co je trochu problém je, že jak Rusko není v EU, tak se tam náročně cestuje. Je to drahé a vyřídit vízum taky není žádná sranda. Ale věřím, že se mi to jednou povede. Ráda bych vyzkoušela i jet Transibiřskou magistrálou na Sibiř :D prej je to neskutečně dlouhá cesta a dost underground, takže by to byl určitě zážitek. Navíc bych chtěla vidět Sibiř.. jestli je to tam fakt tak krutý, jak ždycky všichni říkali :D Rusky jsem se učila na střední několik let, ale bohužel jsem nikdy nepotkala žádné rodilé Rusy se kterými bych mohla svojí mluvu vyzkoušet, takže i to mě láká :) 

19. 6. 2018 9:16
Brouku já jsem asi debil, ale mě to prostě nejde se přihlásit :D Už to zkouším tři dny a nic :D Každopádně blahopřeji tomu, kdo to vyhraje ♥ Já bych chtěla navštívit takový ty klasiky - Londýn, znovu Paříž, procestovat Ameriku... :) Nic vyjímečného :)
21. 6. 2018 18:37
Čtenářem jsem a na IG tě také sleduji, ale jelikož jsem anonymní, tak ho sem nebudu psát. Každopádně jako poslední dva čísla ve jméně mám 52. :)

Můj cestovatelský sen je tak trochu založený na tom, že bych tím chtěla potěšit i někoho druhého. Moje maminka totiž miluje Itálii - vždy pro ni měla slabost, ale ještě tam nebyla, a proto je mým snem ten její. Ráda bych ji tam jednou vzala a splnila ji to. Itálie je nádherná a věřím, že bychom si to tam moc užily. ♥ Procházet se po pláži, jen tak si povídat a do toho poslouchat zvuk vody. Do toho samozřejmě navštívit i památky, jelikož Itálie jimi rozhodně nešetří.
Takže to by byl takový sen č. 1 a pak jsou tu ty jako např. Čína (kvůli pandám, které miluji) a dále Karibik, o kterém jsi teď napsala článek a nalákal mě ještě více. Vždycky jsem byla spíše na země na severu, ale teď mě zalákalo teplo a kdo by nechtěl vidět to nádherné modré moře na vlastní oči?
22. 6. 2018 13:59

Moje nejmilovanější Aničko, 


samozřejmě jsem tvou pravidelnou odběratelkou a čtenářkou. Na Instagramu tě sleduji. Pro ověření - 2_ance_1 


Jaký je můj cestovatelský sen? Uz několik let jsem zblázněná do Anglie, hlavně do Londýna. Proto bych se ráda v budoucnu vydala minimalně na rok do Anglie, kterou bych chtěla celou procestovat. Ke splnění mého snu mám poměrně blízko. 4. 7. odlétám do Anglie za svou sestřenicí. Necelý měsic bych chtěla strávit cestovaním, jak po Londýně tak po malých městečkách. Doufám, že můj krátký trip mi pomůže k odhodlaní se minimálně na rok sbalit a žít v Anglii. Poznat tak zemi kterou v hlouby duši tak moc miluju! 

24. 6. 2018 15:10