Anne's talking #7

publikováno: 3. 5. 2018, v rublice: Anne's talking

Ahoj!

Už jste si určitě říkali, kde jsem. Nebojte, nezapomněla jsem. Jen se blíží zkouškové a já nevím co dřív. Klasika.

Každopádně bych vám ráda řekla, co je u mě nového. angel


 

Naposledy jsem vám novinky psala před koncem zimního semestru, kdy se mi blížily zkoušky. No a teď? Píšu opět před zkouškama :D. Víte, já nevím co dřív. Od spuštění nového blogu jsem se doslova nezastavila. Tenhle semestr mám ve škole hlavně praktický, za což jsem ráda. Točím videa, fotím fotky, píšu práce se zaměřením na marketing. Dokonce zkoušíme i rétorický přednes! Aby toho nebylo málo, nahrávala jsem i anketu, kterou jsem musela sestříhat laugh. Každopádně jsem vděčná za to, že si všechno tohle mohu zkusit. Nikdy jsem nebyla šprt a tohle je přesně něco pro mě – praxe. Nejvíc mě však baví středeční přednášky. Zrovna včera nás navštívila MyCookingDiary!heart

 

Abych ale nemluvila jenom o škole.

 

Mnozí jistě víte o mém problému se žlučníkem. V březnu jsem byla na sonu. Ukázalo se, že tvar mého žlučníku je natolik zvláštní, že mi dělá problém trávit náročnější jídla. Můj žlučník to nestíhá, a proto mě občas bolí. Nic s tím nejde dělat. Mám na to akorát megahnusný kapičky. Na odebrání žlučníku to totiž není.

 

A co dál?

 

V březnu to byl rok, co bydlíme s přítelem spolu. Přijde mi to jako včera, kdy jsem řešila to, abych udělala maturitu. Po jejím úspěšném složení jsme se totiž mohli sestěhovat. Co se bydlení týká, jsme spokojení. Jednou mi ten náš podkrovní byteček bude chybět. Je ale pravda, že už bychom chtěli něco svého. Bohužel je to při mém studiu nereálné.

 

A aby těch doktorů nebylo málo..

 

V dubnu mě dostihla angína. Začalo to nateklou uzlinou, pokračovalo škrábáním v krku a vualá, angína byla na světě. Nechtěla jsem antibiotika. Bohužel to jinak nešlo. Naštěstí jsem je měla asi po 3 letech. Bylo pro mě nepředstavitelné, abych celý týden ležela doma. Ukázalo se, ale že jsem odpočinek potřebovala. Byla jsem fyzicky vyčerpaná natolik, že jsem skoro celou angínu opravdu proležela v posteli. Sledovala jsem YouTube, četla články a věnovala se sama sobě.

 

Po tom týdnu jsem ale potřebovala nějakou akci.

 

To byla Náplavka, trhy, rodinný obídky, grilovačka,Wine Food, rozhovor s Matoušem Vinšem(článek ZDE), kadeřnice a čarodky.

 

    

Tílko-C&A/sukně-H&M/boty-Nike 

 


 

Víte, ten čas hrozně letí. Chtěla bych častěji vydávat články a postovat fotky. Hůře se však koná, protože škola nepočká. A práce taky ne.

 

Už teď vám ale dokážu slíbit alespoň 1 kvalitní článek týdně a pravidelnější Instagram posty. Takže kdo mě ještě nesledujete, honem mě followněte - TADY. Díky instastories se toho dozvíte z mého života více. Pokud mi navíc dolů do komentářů napíšete vaši přezdívku, ráda vás follownu zpátky. I když vás už stejně většinu sleduju laughheart

 

To by z novinek bylo všechno. Příští týden se můžete těšit na článek KAM V PRAZE na snídani.

Který den by vám vyhovoval pro publikování článků? Chci aby to i pro vás bylo pohodlné.

 

Mějte se krásně,

Anička

Letní semestr je vždycky zlo. Než si člověk odpočine od zimního zkouškového, tak už aby se učil na letní zápočty, co? Ale brzy to budeš mít za sebou a odpočineš si. Snad pak na tom budeš i zdravotně lépe, když bude klidněji.


Aničko, neplánuješ sem někam hodit RSS na odběr článků? Osobně mi to přijde nejpohodlnější, můžu tak sledovat blogy na více platformách a nové články na mě vyskočí všechny pohromadě. Ale nevím, kolik lidí to používá - asi budu v menšině. :D

3. 5. 2018 19:35
Jej s tím žlučníkem :(.. je hrozný, že s tím nejde dělat :(, ale přeju ti aby ti bylo lépe! 
Taky jsem letos měla angínu a hned antibiotika, po roce -_- no a v březnu mi nateklo oko a pak jsem byla na píchnutí a byl v tom hnis, takže jsem musela mít další antibiotika :/... Je pekný, že s přítelem bydlíte už rok :)) v dnešní době je hrozný, ty hypotéky atd. na vlastní bydlení :/. My plánujem příští rok, ale o tom určitě budu psát a hlavně doufám, že to výjde :) .

Na článek kam v praze na snídani se těším!! :) 
4. 5. 2018 8:07
Ty stresy jsou největší odrovnávači. :/ Já si teda alespoň osobně myslím, že to, co se nám děle s tělem je v hlavě. :( Tak držím pěsti, abys na tom byla líp jak po zdravotní stránce tak se školou. :-) 
5. 5. 2018 7:41
To se žlučníkem ti nezávidím, mně ho před necelým měsícem vyndali kvůli kamenu... Bolesti s ním spojené jsou nepříjemné, ale snad to bude lepší, případně se nakonec přeci jen rozhodnou ti ho vzít, abys měla po bolestech a klid. :-) Jinak moc hezké fotky, dostala jsem chuť grilovat, když jsem na ně koukala. :-D
5. 5. 2018 11:04
Ta sukně na fotce je skvělá :) A jsem ráda, že budeš psát články častěji! A je super, že Vám to s přítelem klape i při společném bydlení, já jsem si teď uvědomila, že už to je víc než rok, co jsme se s přítelem takě sestěhovali, to to letí!
5. 5. 2018 13:02
MyCookingDiary! Tak to ti závidím :D tu angínu už ale tolik nezávidím, na druhou stranu člověk si aspoň odpočine, poleží... Někdy to není na škodu. Ty grilovačky a Náplavka jsem v tomhle období hrozně super, strašně jsem se na to těšila! A outfit na fotce je moc hezkej :)
5. 5. 2018 15:34
Teda ten žlučník ani angínu ti vůbec nezávidím..Ale grilovačku už docela jo :D Jinak nevím jestli jsem ti to už někde psala (poslední dobou moc aktivní na nejsem), ale tenhle nový blog je úplně boží!
6. 5. 2018 19:03

Páni, už spolu bydlíte rok s přítelem, to je něco! :) Moc vám to přeju Ani ♥ Tělo si vždycky řekne, kdy potřebuje oraz :) Hlavně, že máš teď zase klid :) Budu na tebe zase myslet během zkouškového!! :)7. 5. 2018 9:02
Niekedy človek proste potrebuje nejaký čas pre seba, ktorý mu nakoniec padne vhod, aj keď neviem, či práve pri angíne je to ideálne, ale aspoň si si trošku oddýchla :) Máš krásne fotky a musím ti pochváliť outift, je nádherný a tá sukňa je proste bomba! Veľmi ti to pristane :)
7. 5. 2018 12:46
Já nebyla nemocná už ani nepamatuji :O Naposledy snad na základní škole :-D Angínou jsem trpěla hodně když jsem byla malá, je to fakt nepříjemný. Hlavně, že už jsi zdravá. :-) Můj přítel má teď ve škole také zkouškové, takže každý den tvrdě maká na školních věcech...a to se vídáme jen o víkendech, kdy se teď bude také učit... těžké to období :D Ale fandím vám. :-) 
9. 5. 2018 16:52

Na MyCooking Diary jsem narazila náhodou, když jsem hledala recept na ovesné vločky a už jsem si tam dělala podle receptu i ovesnou kaši. Určitě mám zájem se podívat i na další recepty a zkusit je. :)

Ten žlučník, to je blbý. :( U té angíny, já si prostě myslím, že ono tělo se tak hlásí o ten odpočinek, co píšeš, že jsi potřebovala. ;)

A krásně sis to pak vynahradila. :) Grilovačky jsou super, také přes léto hodně grilujejme a letos už jsme grilovali často. :)

13. 5. 2018 7:18