Projekt odhalen!

publikováno: 16. 4. 2018, v rublice: Anne's talking

Ahojky!

 

Jsem dost nervózní, ale taky nadšená! Nový projekt je odhalen a s ním i celá moje měsíční práce. Projektem je nový blog, na kterém se mnou spolupracoval můj přítel. Děkuju!

 

A co že je tady nového?


 

  • Co je tady nového vám ukáže tutoriál, který jsme vytvořili. Věcí, na kterou jsem nejvíc pyšná je interaktivní mapa mých cest, ze kterých už je napsán článek. Červené body zobrazují místa na kterých jsem byla. Není to super? Jsem z toho nadšená!
  • Další srdcovkou je pro mě pozadí New York City. Možná si říkáte proč právě NYC? Jednoduše. V NYC jsem měla pocit, že zvládnu všechnu práci, inspiroval mě k blogování a v každem filmu, který je v NYC natáčen najdu inspiraci. Mám chuť jít si za tím co chci a neprokrastinovat.
  • Klíčovou změnou je ale přihlašování a registrování se jako pravidelný čtenář. Proto, abyste mohli komentovat je nejlepší, založit si tady profil. Díky němu se stanete pravidelným čtenářem. Má to však mnohem více výhod! Profil se bude hodit při soutěžích a v budoucím e-shopu(ano, čtete správně, už teď plánuji další projekty).
  • Jistě vás zaujala i nová doména webriter.cz. Je to doména, kterou jsme vytvořili s přítelem pro naše další projekty. Navíc jsem chtěla něco vlastního.
  • V minulém článku jsme společně odpočítávali. Byla zde také soutěž, kteoru bohužel nikdo nevyhrál, ale nebojte, knížku budete moct znovu získat v nějaké další giveaway.
  • Co zatím není úplně optimalizované, je mobilní verze blogu. Ta se bude ještě dodělávat. Je možné, že bude nový web a jeho spuštení na mobilu zlobit. Jako další krok pak plánuji mobilní aplikaci blogu, která bude samozřejmě zdarma smiley.

 

Doufám, že se vám nový projekt líbí, pokud byste kdekoliv našli nějakou chybu, něco nefungovalo, dejte vědět. Kontaktovat mě můžete na sociálních sítích či na novém mailu [email protected]

 

Také bych vás ráda poprosila o to, abyste si na vašich blozích změnili mojí url adresu z té staré na www.thewaybya.webriter.cz, pokud mě tedy máte někde v oblíbených apod. 

 

Líbí se vám nový projekt? Těšíte se na další vychytávky?

Mějte se krásně!

-Anička

Tak tohle je parádní! Klobouk dolů před váma, je to hodně propracované, přehledné a krásné. ♥ Hlavně mapa je úžasná! Budu se moc těšit na další věci. ♥
16. 4. 2018 16:18
Akorát jsem teď přišla na to, že když klikneš na mé jméno, jak jsem přihlášená a zaregistrovaná a chceš, aby tě to třeba přesměrovalo na mou stránku, tak to nejde, ale možná to tak dělá jen mně. Jinak je to všechno opravdu skvělé. Nemám slov! ♥
16. 4. 2018 16:20
Už jsem reagovala na Instagramu, ale máš to tu moc hezké! :) Takové profesionální a originální, design podobný tomu tvému jsem u nikoho ještě neviděla, takže vynikneš. Určitě skvělá změna! :)
16. 4. 2018 20:56
Skvělá práce! Nápadité, stylové a přitom uživatelsky velice příjemné rozhraní. Hlavně mapu oceňuji a už se těším, až bude zaplněných více míst. S podnikáním držím palce! Jdete do toho po hlavě. :)
17. 4. 2018 11:15
Moc krásný, jak už jsem psala na tobě na instagramu! <3 snažila jsem se akorát napsat už komentář dříve, ale na safari prohlížeči mi to vůbec nešlo psát do tohoto políčka :(, ale přes google chrome mi to jde :)  Ta interaktivní mapa je vážně super! :) moc se to povedlo :) 
19. 4. 2018 14:51
Tyjo, to je krásné, fakt se povedlo. Design je super a interaktivní mapa je přímo parádní. Tak přeji, ať se brzy co nejvíce zaplní! :-) 
20. 4. 2018 14:05