Unboxing Face Up! a první dojmy

publikováno: 7. 11. 2017, v rublice: Recenze FaceUp

 
 
 
Ahoj! 
 
V dnešním článku bych vám ráda představila přístroj Face Up!, který mi má pomoct s akné. Hned na začátku podotknu, že ho posílají přes PPL. Řeknu vám, už nikdy více! Měli mi přístroj přivézt ve čtvrtek večer a nakonec mi ho s problémy a bez včasného upozornění přivezli v sobotu dopoledne.

 

Nevadí, pojďme se vrhnout na unboxing a první dojmy 😊.

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 
Samotné balení je velmi jednoduché. Jelikož se jedná o český výrobek, máte vše primárně česky. Balení obsahuje samotný přístroj Face Up!, kabel, obal na přístroj a manuál. Samotný přístroj musíte mít během používání zapojený v síti, což bych brala trochu jako nevýhodu, ale jestli mi to má pomoct s akné, tak to ráda přežiji 😇. 
 
 
 
 
 
 
 
 
V manuálu píší, že byste měli přejíždět po obličeji či aknózních místech po dobu 10ti minut ráno i večer. Nelekejte se, že to po zapnutí bude blikat sytě červenou barvou. Je to sice velmi nepříjemné na oči, ale 10 minut s přehledem zvládnete 😎.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na webu zde si ho můžete kromě modré barvy, kterou mám já, pořídit i ve fialové, růžové či zelené. V manuálu se také dočtete, že první zlepšení můžete vidět již po jednom týdnu používání. Zatím vám sem fotku nedám, chci totiž udělat fotorecenzi před a po. Začala jsem s ním v sobotu, tak se můžete těšit v neděli na recenzi a dojmy z prvního týdne.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dnes vám jenom řeknu, že jsem k přístroji zatím trochu skeptická. Mám pocit, že mi pouhé červené světlo, blikání a teplo nemůže pomoct. Je ale pravda, že mi to pupínky zatím vytahuje nahoru. Zároveň se také vytažené pupínky hojí rychleji. Uvidíme, jak na tom budu v neděli 😇.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jste zvědaví na výsledky, stejně jako já? Trápí vás aknózní pleť?
-Anička
 
No to jsem sakra zvědavá, protože tomu moc nevěřím...jsem v tom také dost skeptická.. no ale uvidíme ve foto před a po. :-D Každopádně já jsem teď objevila dost dobré tabletky v DM a nestačím zírat, jak mi to na akné pomáhá. :-) A že je to dost levná záležitost :-D
18. 3. 2018 17:24
Zajímavá věcička, já se teď s akné trápila opravdu hodně, léčila jsem ho několik týdnu antibiotickou mastí. Teď pleť vypadá hezky v rámci možností, tak snad se to zase nezhorší. Na dojmy jsem určitě zvědavá :)

LENN
18. 3. 2018 17:24
Tak na tohle jsem byla moc zvědavá a ještě jsem ! :) S pletí naštěstí problémy nemám ale dříve jsem měla a vlastně to bylo asi tím jak jsem se stravovala.
18. 3. 2018 17:24
Ze začátku musím napsat, že službu PPL nesnáším -_-.
Ale jsem na tenhle přístroj hodně zvědavá, ale sice bych ho nepotřebovala, ale tyhle věci kolem akné mě zajímají, jelikož jsem si tím také prošla.
18. 3. 2018 17:24