Objevujeme hotely!

publikováno: 28. 9. 2017, v rublice: Anne's talking

 
 
 
 
 
 
Zamysleli jste se někdy nad tím, jak vlastně vypadá Praha očima turisty? Ony to totiž nebudou jenom ty památky, ale také to její kouzlo samotné. Co mě však vždycky zajímalo bylo to, jak si vlastně naši turisté lebedí v našich pražských hotelech?! Jsou také tak boží jako samotné město?😎
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
Na tuto otázku jsem přišla, když jsme si s přítelem užívali privátní wellness, které dostal jako dárek od svého bráchy právě v jednom z pražských hotelů - Hotel Downtown**** (www.hoteldowntownprague.cz.Samotný hotel vypadá zvenčí jako typická pražská budova, vevnitř je hotel podobný.
 
 
 
 
 
 
Jak ale vypadalo samotné wellness? Skvěle! Sice by potřebovalo pár malých oprav, ale servis byl výborný. Vše jsme měli nachystané, včetně vychlazené láhve šampaňského, jahod🍓, vody a jednohubek. Z horké vany stoupala pára a po zapnutí bublinek jste se ihned uvolnili. Sauna s příjemnou aromatickou vůní dřeva byla též boží. Po ní byla k dispozici i studená sprcha.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Z wellness jsme odcházeli příjemně odpočatí a ready na pozdní večeři v jedné z mých oblíbených pražských restaurací - Corleone na Andělu🍝.
 
 
Občas je relax potřeba. Navíc je hezké objevovat Prahu tak trochu jinak. Zkuste si někdy projít vaší rodnou vesničku, město, či obec. Možná vás i něco zaujme 😊.
 
 
 
 
 
 
-Anička
 
 
Podle úvodní fotky jsem se lekla, že jsi taky byla na tom bloggerském eventu s degustací vína a že jsem byla jediná, kdo tam nešel :D ale tohle mě potěšilo, sama bych s přítelem na wellness šla třeba na výročí :)

18. 3. 2018 17:24
Zní to nádherně, je super si takhle odpočinout.
Na to jsem koukala už tolikrát, chtěla jsem jít, ale bohužel můj bývalý na to nebyl, zdálo se mu to moc drahý, takže jsem na konec si udělala relax sama v Jatomi fitness, to kolem Vánoc totiž byla akce, že jsem mohli jít zdarma do posilovny a vířivky s bazénem, využila jsem to a byla jsem ráda, hlavně na posilovacích strojích mi pomáhala trenérka, taktéž zadarmo. :)
A potom jsem byla ve welness centru ve Vysočanech, teď jsem zapomněla jak se to jmenuje, byl to hotel a byl tam bazén, vířivka a různé sauny, super to bylo. :)
V rodném městě už dlouho nebydlím, párkrát jsem tam byla, ale neprošla jsem se po náměstí, které si pamatuji, že vždy bylo krásné. A co se týká vesnice, ačkoliv výhled na naše kopce českého středohoří mám často, vždy se mi ten pohled líbí, ať jdu třeba jen na procházku nebo přijíždím z Prahy, vždy se zadívám, jak je to nádherné a jsem ráda, že bydlím zde. :)
18. 3. 2018 17:24
Nikdy jsem nad tim, jake to je pro turisty byt v našem hotelu :D vseobecne si ale myslim, ze se k cizincům chovají lépe. Super projekt :) wellness vypada skvele!
18. 3. 2018 17:24
V Praze jsem v hotelu nikdy nebyla, protože v Praze bydlím, takže vyhledávám wellness hotely mimo Prahu a to hodně v serverních Čechách:)
18. 3. 2018 17:24
Casto se zamyslim treba nad tim jak musi mesto kde ziju (Kutna Hora) pusobit prave na turisty, hlavne na ty zahranicni, protoze je tu tolik nastrah a barier pro ne. uz jen ta slozita cesta z nadrazi do centra, by me samotnou pekne odradila, ridici autobusu kteri neumi anglicky, spatne oznaceni a navigace, proste spoustu veci je tu jak kdybychom tu turisty ani nechteli. Nechapu. Myslim ze by se to dalo zlepsit. Kazdopadne jako mistni to mame jeste slozitejsi.
Nad Prahou jsem taky kolikrat premyslela, jak to tam asi je, jak pro turistu i pro mistniho, ja uz si vickrat vyzkousela oboji ale je tak obrovska ze mame porad co objevovat noveho. jsem zvedava az se tam brzy prestehuju co vse zas noveho objevim a zaziju.
Ale od te doby co se objevil Karim a prohlidky mesta s pruvodci bezdomovci mam pocit, ze je to zas neco zajimaveho, co tu nebylo a ma to nejaky dalsi smysl, i kdyz tim clovek objevi ty hruzy a skryte veci, co dosud nevnimal, jako drogy, ktere tu jsou a budou. I to je ta odvracena tvar prahy
18. 3. 2018 17:24
Zajímalo by mně, jak to vypadá v hotelech v evropských nebo asijských městech. Vždycky využíváme Airbnb, někdy bych chtěla ale zkusit na víkend nějaký pěkný hotel. :)
18. 3. 2018 17:24