3 italské dny💓

publikováno: 27. 8. 2017, v rublice: Evropa

 
Zdravím!
 
Ano, jsem stále naživu a plná inspirace! Důvodem mé nepřítomnosti totiž byly 3 italské dny, které probíhaly spíše formou roadtripu. Společníkem na cestách byl můj přítel a jeho kamarád s přítelkyní, takové dvojrande, chápete 😁
 
Co jsme tedy podnikli za dobrodružství?

 


 


 

 

 

 

 

 

 
Naše cesta začala úterním večerem, kdy nás kamarád vyzvedl. Již ve středu ráno jsme byli v Itálii. První zastávka byla neplánovaná 😃, tím myslím to, že jsme špatně odbočili na kruháči a otáčeli jsme se na boží vyhlídce na Lago di Garda! Výhled byl při východu slunce vážně kouzelný! Místo se jmenuje Marmitte Dei Giganti - stačí zadat do googlu a jste tam 😊.

 

 

 

 
 
 
 
Další zastávka byla na pláži Limone, kde jsme se jenom trochu prošli a užívali si ticha. Cesta pokračovala do hor skrze prudké serpentýny do italského Coopu na snídani 😅. Snídali jsme vysoko v horách na lavičce s výhledem na zelené pahorky a vycházející slunce - romantika!💓 

 

 

 
 
 
 
Po snídani jsme měli namířeno k jezeru přímo na pláž - Spiaggia Porto. Tady jsem si málem zlomila prsty o kluzké kamínky, ale na druhou stranu jsem si tu ochočila kachničku 😂. Byla tak chytrá, že když dostala až moc velký kus suché housky, šla si ho rozmočit ve vodě a přišla zase zpátky 😍.
 
Po krátkém osvěžení jsme něco málo nakoupili v místním supermarketu a pak už hurá do našeho apartmánu - Spagnoi Rooms, který jsme si rezervovali přes Booking. Pokud chcete něco naprosto čistého, božího, moderního, ale zároveň tak krásně italského - doporučuju! Navíc jsme v ceně měli i super snídaně, neomezený přístup do naplněné lednice a kávovar 😁☕! Pro mě velmi důležitý.
 
 
Druhý den byl ve znamení Gardalandu - zábavního parku🎢🎠🎡. Chtěla jsem už dlouho zažít adrenalin na horských dráhách, a konečně se mi to splnilo! Pokud sem však půjdete, připravte se klidně až na hodinové fronty a davy lidí. 
 
Za mně doporučuji ty nejvíc adrenalinové atrakce - Blue Tornado, Raptor nebo Oblivion (u toho jsem řvala nejvíc, protože sešup je tu až protizákonný! 😂). Pokud se chcete ochladit, doporučuji Jungle Rapids nebo Fuga da Atlantide. Krásný a poklidný výhled na Lago di Garda vám pak nabídne "vesmírná" atrakce Flying Island.

 

 

 

 

 
 
Tentýž den, tedy spíše večer jsme si zajeli na večeři a menší shopping do Verony, kde se točil můj velmi oblíbený film - Dopisy pro Julii💓. Viděli jsme slavný balkón nebo arénu.

 

 

 

 

 

 

 
 
Náš poslední den začal výletem na pláže v Lido di Jesolo v provincii Benátky, kde jsme se vyrelaxovali a nabažili super giga italské zmrzliny!🍦. Cestu jsme pak zakončili v rakouském luxusním mekáči, kde jsem si konečně mohla složit svůj první burger🍔 bez všemožných omáček a zeleniny, jupííí (#teamslaninachedarmaso).
 

 

 

 

 
 
A aby toho nebylo málo, po návratu v sobotu, jsme jeli zase pryč. Pro změnu s mojí partou do kempu na Novou Živohošť, kde jsme si to skvěle užili⛺🌅.

 

 

 

 
 
A co vy? Byli jste někdy ve Veroně, nebo jinde na zmíněných místech? 😊
-Anička
 
 
 
 

 

Ve Veroně jsem nebyla, ale z filmu si to vybavuji. Na horských dráhách bych asi umřela hrůzou, takže obdiv :D hlavně, že jsi si to všude užila :) na Novou Živohošť do kempu odjíždím ráno na seznamovák :D

Lady Lenna
18. 3. 2018 17:23
Wow, zní to opravdu úžasně a doufám, že jste si to užili- což myslím, že ano. Itálie je docela dost velký sen mé mamky a jednou bych jí to ráda splnila. ♥ Krásné fotky!
18. 3. 2018 17:23
Páni, tvoje cestování ti začínám docela závidět :D Vypadá to super, a ty fotky :3 je vidět, že si prázdniny vážně užíváš :)
http://michelle-and-her-world.blogspot.cz/
18. 3. 2018 17:23
Ach ta Itálie, ta je nádherná, chtěla bych tam někdy jet❤. Jinak písečné pláže jsou mým snem už od malá
Pš. Promiň za neaktivitu, ale jaksi mi to nešlo odeslat komentář
18. 3. 2018 17:23
Itálie mě hodně láká, bohužel jsem to v létě nestihla a jela místo toho do Chorvatska :) Ale líbí se mi tvé fotky, vypadá to tam parádně :)
18. 3. 2018 17:23
Do Gardalandu bych chtěla hrozně :D.. ve Veroně jsem ještě nebyla, ale hrozně moc bych tam chtěla jét, protože Itálie má krásná města :)
18. 3. 2018 18:23
Tak to uprimne zavidim, Verona je muj velky sen uz par let. :) taky bych chtela videt slavny balkon, sice se rika ze jinak je to mesto o nicem, ale stejne bych se tam chtela jednou vydat :)
18. 3. 2018 18:23
Super fotky. :)
Vypadá to úžasně, mě by se líbil ten zábavní park a ty horský dráhy mě taky lákají.

Ta kachna mě pobavila. :D

V zahraničí jsem sice nebyla, ale na Nové Živohošti jo a tam to bylo pěkný. :)
18. 3. 2018 18:23
To musel být bezvadný výlet! Žasnu nad tím, kolik jste toho za tři dny stihli :-) Ještě navíc tak rozličného: zábavní park, koupání v jezeře i v moři… A určitě i spoustu zábavy :-))
18. 3. 2018 18:23