🎃Vyhlášení HALLOWEEN GIVEAWAY🎃

publikováno: 22. 10. 2017, v rublice: Soutěže

 
 
 
 
 
Ahoj!
 
Dnes tu pro vás mám slibované vyhlášení Halloween giveaway🎃! Jsem moc ráda, že se vás zúčastnilo hned 7. Bylo těžké vybrat vítěze, ale nakonec jsem 3 z vás přeci jen vybrala!
 

 

 

 

 


 


 

 

🎃🎃🎃

 

Balzám na rty v motivu ducha vyhrává Jana z blogu www.happi-er.blog.cz! Gratuluji a zde je její hororový příběh z domova seniorů↓↓

 

 

Těch hororových příhod jsem měla fakt dost. Ale asi odvyprávím tu, která se mi stala v práci o noční směnu. Pracuji jako pečovatelka v domově seniorů a bylo něco málo po 2:00 ranní, když jsme s kolegyní zaslechli zvuky, vycházející z některého pokoje. Jenže my dvě jsme zrovna takový strašpytlové, ale člověk musí jít, aby se náhodou někomu něco nestalo. Když jsme stáli uprostřed chodby, najednou byl slyšet zvuk, jako když někdo klepe na stůl. Tím líp pro nás, věděli jsme odkud to jde a vydali se čelem k pokoji. Na každém pokoji je ještě chodba s dveřmi do koupelny a přesně k těm jsem si stoupla a slyšela jsem, jak za rohem někdo s něčím šramotí (za tím rohem ležela paní, která se sama na nohy nepostaví, nemá sílu), tak jsem začala mluvit její jméno, ale neodpovídala, tak jsem začala mluvit na její spolubydlící a ta hned odpověděla a v klidu ležela, protože na tu jsem viděla. Neodvážila jsem se za ten roh podívat, tak jsem znova promluvila (možná jsem dokonce i křičela její jméno!) a najednou strašná rána, jako kdyby něco shodila, tak to jsem s kolegyní vyjekli a doslova utíkali zpět ke stolům, aniž bychom zjistili, co to bylo. Strachy jsem se klepala, protože to byl skutečně zvuk, jako kdyby ta paní byla vzhůru a hrabala se ve svém nočním stolku, ze kterého ty zvuky vyházely. Sedíme za stolem, je ticho a jak je člověk vyděšený, tak poslouchá kde jaké šustnutí. V tu ránu v chodbě za rohem bouchly dveře. Rána jako z děla, na to jsem začala ječet a slzy jsem měla na krajíčku(a pozor, to bylo vtipný) kolegyně z druhého patra (která je také strašpytel) mi začala psát smsku, proč dole křičíme a co se tam děje. 😁 No nekecám, ale stáli jsme u výtahu a chtěli utéct. Snažili jsme se ty zvuky nějak odůvodnit, ale nešlo to, stejně tak jako bouchnutí dveří, protože hned jak jsme přišli do práce, tak jsme zavřeli veškerý okna, aby nebyl průvan. A hlavně když jsme viděli, že se zabouchli dveře od pokoje, kde nikdo nebyl, bylo ještě víc strašidelnější.Tohle všechno se odehrálo do půl hodinky, a po zbytek večera byl klid. Bylo to zvláštní, ještě teď mám husí kůži, ale naštěstí se už nic takového neopakovalo. (musím zaklepat!) 

 

 

Na toto duchovno mám štěstí.. mám i dvě fotky, na kterých se mi podařilo zachytit strašidelný obličej.  Zapomněla jsem zmínit to nejdůležitější - na tu pani do toho pokoje jsme se šli podívat hned poté, co jsem od ní utekli a spala jako zabitá, takže nevysvětlitelný. 
 

 

🎃🎃🎃

 

Balzám na rty v motivu dýně vyhrává Hemitson z blogu www.before-the-shadows.blog.cz! Gratuluji a zde je její hororový příběh  o klíčích do kříže↓↓
 
Bylo to tak 8-10 let zpátky, kdy jsem ještě chodila na základku a oba mí bráchové u nás ještě bydleli. Myslím, že to bylo někdy v Listopadu, protože už byla venku pořádná zima a brzo dost velká tma a stalo se to nejspíš nějak kolem 6té odpoledne, kdy jsme uslyšeli zvláštní zvuky z dolního patra. Možná bychom to ani neřešili, ale znělo to jako normální lidská chůze a bylo vyloučené, aby dole někdo byl, takže se tam šli naši podívat a já byla strachy bez sebe, že tam jdou a něco se jim stane. Vrátili se asi o deset minut později a dozvěděli jsme se, že dole nikdo nebyl, ale před pokojem, kde umřela babička byly u dveří pod hodinama dva klíče uloženy do tvaru kříže. Bylo to dost zvláštní a dodnes na to nějak nedokážu přestat myslet a vysvětlit si to.
 
🎃🎃🎃
 
Posledním a zároveň tím nejlepším příběhem se stal hororový zážitek od koní od Elis z blogu www.fragmentsfrommylife.blog.cz! Elis získává sadu metalických lesků. Zde její příběh↓↓
 
Asi před 2 lety jsme tradičně vyrazily s kamarádkou ke koním. Ten den se mi podařilo zařídit koníka i pro ni, a tak jsme vyrazily konečně každá na svém koni směrem na louky. Louky lemuje řeka, asi bych měla dodat, že ten den bylo celkově takové sychravé počasí, takže už ta atmosféra toho všeho byla zajímavá. Na první louce mi kamarádka řekla, že se jí zdálo, jako by někdo stál na kraji té řeky a koukal tam. Já tam tedy nic neviděla, a tak jsme pokračovali v cestě. Na druhé louce mi kamarádka znovu říkala, že někoho viděla na okraji, pro tentokrát se mi začali zdát neklidní i koně. Já znova nic neviděla, a i když svojí kamarádce věřím, znám její šprýmy a pokračovaly jsme dál v cestě. Poslední louku jsme projížděly v rychlejším tempu, poté jsem se otočily a jely zpátky. Téměř na konci louky, kde je takový malý mostík, který slouží, jako přejezd, jsem v takovém tom postraním vidění zahledla opravdu jakousi postavu. Bohužel hlavu jsem nestihla otočit, a koně se z ničeho nic rozběhli směrem domů. Viděli to, co já? Byl to jen pocit, a špatná shoda náhod? – Pravdou bylo, že jsme po nějakém čase zjistily, že ten den, co jsme onou postavu viděly, bylo několik let od doby, kdy se tam utopila nějaká dívčina. Musím říct, že když na to vzpomínám mám vždy strašně sevřený žaludek 😁..
 
 
Ještě jednou gratuluji vítězům! Poprosím vás, abyste mi na můj email [email protected] poslali adresu i s přezdívkou pod kterou vystupujete, abych mohla doručit výhry 😊.
 
Mějte se krásně! Těším se na další giveaway!
-Anička
 
No mě picni, to je fakt první soutěž, kde jsem vyhrála, wow. (já sama bych nedokázala vybrat vítěze). Email jsem napsala, tak snad dorazí v pořádku, děkuji. :-)
18. 3. 2018 17:23
Gratuluji vítězkám! Musím říct, že ty příběhy jsou fakt dost zajímavé! Obzvlášť ten první na mě zapůsobil- já bych to asi nedala a fakt utekla. :D
18. 3. 2018 17:23