Narozky v Drážďanech?

publikováno: 15. 7. 2017, v rublice: Evropa

Já říkám ano! Na 13.7. jsem se těšila nejen kvůli tomu, že mám narozky (happy b-day to me, I'm 19 now🎈🎉), ale i kvůli cestě do Drážďan. Hlavním cílem byly nákupy - jak jinak než v Primarku. Lepší než nákupy však bylo to, že jsem cestu nepodnikala sama. Mimo přítele se mnou jely i mé kamarádky💓, takže jsem si chvílemi připadala jako ve filmu Sex in the city 😅 Jedna kamarádka s sebou navíc přibrala přítele, takže ten můj nebyl v obložení šílejících holek a milovnic nákupů sám.

 

Co jsem si tedy koupila a jaké byly zážitky? 

 

 
 

 

 
Perfektní den začal již ráno, kdy mě přítel vzbudil dárkem v podobě večeře na Ještědu (že by přítel četl můj článek s wishlistem?💚). Následovalo rychlé zkrášlení, protože jsme zase skoro nestíhali a rychlá zastávka u mekáče pro toast se slaninou, protože jsem byla b-day girl a já měla prostě chuť na prasárnu byla nezbytností 😂. Na místo srazu jsme i s naloženou posádkou v podobě kamarádů přijeli s chvilkovým zpožděním. 
 
 
Cesta sama o sobě trvala cca 2 hoďky a byla plná "zpěvu", smíchu a štěstí. Po příjezdu na Prager Straße, následovala chvilka klidu v podobě kávy a cheesecakeu ve Starbucks Coffee na náměstí. Po odpočinku se vyrazilo na nákupy. Nutno podotknout, že kamarádky byly v Primarku poprvé, takže nákupy byly opravdu dlouhé, vyčerpávající, ale velmi úspěšné 😊 Dokonce i naše druhé polovičky si s naší pomocí vybraly vše, co potřebovaly.
 

 

 

 

 

 

Já si pro sebe ulovila bílou basic mikču za 8€, růžovou nepromokavou bundu typu parka za 10€, gumičky do vlasů za 1,50€, kabátek za 22€, semišovou sukýnku za 11€, kterou vám bohužel nevyfotím, protože mi jí přítel omylem hned ušpinil PROPISKOU!!, Takže musela do čistírny a doufám, že mi jí zachrání😅. A nakonec ještě nový kaktůsek do rodiny za 3,50€ a supr čupr láhev na pití. 

 
 
 
 
 
Ostatní toho měli o hodně více, ale já zase měla věci dražší 😀 
 
 
 

 
Zpáteční cesta probíhala ve větším klidu, protože nákupy byly značně vyčerpávající. U rodičů na mě pak čekaly dárečky a krtkův dort bez krtka čtěte jako krtkův dort bez banánu uvnitř😂. Zkrátka a jednoduše to byl skvělý narozeninový den v obklopení rodiny a přátel, co víc si přát?

 
A co vaše 19ctiny? Nějaké pikantní zážitky? 😁 Jezdíte také do Primarku?
-Anička
 
 
Krásné úlovky i dort :) a dodatečně všechno nejlepší :) já měla 19 v březnu a slavila jsem s mými nejbližšími a večer pak pařila na plese :D v Primarku jsem byla několikrát a vždy si to užiju :D
18. 3. 2018 17:23
Veci jsou krasne, me se libi ta ruzova bunda, ja mam takovy ruzovy boomper, jinak boze uplne jsem dostala chut na ten krtkuv dort!! :D :)
18. 3. 2018 17:23
V Drážďanech jsem na nákupech taky byla, ale moc mě to nenadchlo. Nevím, Primark mi nepřijde tak moc skvělý, ale ty sis pořídila fakt hezký kousky! :) Přeju ti opožděně všechno nejlepší a jak koukám, určitě sis svůj narozeninový den užila a to je hlavní! :)
18. 3. 2018 17:23
To vypadá naprosto suprově :) Doufám, že jste si to všichni moc užili! Moje 19.narozeniny jsou ani ne za týden a zatím to vypadá, že budu na brigádě :/ ale co, dá se to oslavit i jindy :) A už se moc těším do Vídně do Primarku :D
18. 3. 2018 17:23
Jee, přeju všechno nejlepší! ♥ Já devatenáctiny ještě neslavila, takže zážitky nemám, ale tvoje vypadají užitě :) Mně se hrozně líbí ta růžová bundička, tu bych taky hrozně chtěla a ten kaktus je roztomilej hned bych ho brala :D Já v Primarku teda ještě nebyla, ale ráda bych se tam někdy podívala :)
18. 3. 2018 17:23
Tak opožděně ti přeji všechno nejlepší! :) Růžová bundička se mi hrozně líbí.

Jak vidím ten dortík, tak bych ho hned snědla :D .Já své 19-ctiny ještě neslavila. Čeká mě to za 2 roky :D Ale jinak narozeniny moc neslavím. Většinou jen s rodinou a pár kamarády. Snad sis to užila naplno! ¨

P.S. Tvůj blog se mi hrozně líbí a budu ráda, když mrkneš i na můj ¦ www.justlucy.blog.cz
18. 3. 2018 18:23
Letos jsem slavila 19tiny s mým pritelem :) a byli jsme spolu v kine v ten den, jinak pak jsme to taky oslavili na wellness pobytu:). V primarku v drážďanech jsem byla zatím 2x a nějak extra me neoslovil :) spíš hollister a drogerka :D letos nevíme jestli pojedeme znova, ale máme naplánovanou cestu do německa :)
18. 3. 2018 18:23