Prague autumn vibes

publikováno: 1. 10. 2017, v rublice: Anne's talking

 

 

 
Včera jsem byla s kamarádkou po dlouhé době na Letné. Úplně jsem zapomněla, jak moc krásně tam je. Zavzpomínali jsme na naše staré časy a po klasických nákupech mňamek v podobě chipsů, sladkého a pití v Bille jsme se vydali do parku. Letnou, jakožto vyhlídku, jsem vám již představovala v článku ZDE 😊.

 

 

 

 


 

 


 

 

 

 

 
 
 
Bylo nádherné počasí, kdy nám nebyla zima, takže jsme mohli v klidu sedět v trávě a užívat si barevného listí, kaštanů a babího léta. Na Letné mě vždycky nejvíc baví pozorovat ty nadšené pejsky, co vyrazili s páníčky na procházku😍. Jednou mi takhle jeden pejsek přinesl klacek, který jsem mu hodila a on mi jím pak omylem podrazil nohy, když mi ho nesl zpátky - bylo to tak sladké, že jsem se musela smát 😁. Moje kamarádka z toho chytla tenkrát pěkný výtlem.

 

 


 
 
 
 
 
 
Kamarádka mi taky řekla, že mě vyfotí. Vznikly z toho docela pěkné fotky. Zároveň jsem na sobě měla i takový basic outfit,  o který jsem se s vámi chtěla podělit. Tvoří ho pouze pouze jeden výrazný prvek a to růžová bundička z vintedu. Sukně nosím často, hlavně ty áčkové do pasu. Džíny na mě neuvidíte, necítím se v nich dobře, spíš jako takový špekáček😅. Co na mě naopak uvidíte často, jsou čistá bílá trika, ať už oversized nebo upnutá. Můj outfit často dotvoří mé oblíbené a rychle se špinící 😂bílé Nike Roshe botky. Na mé nezbytnosti, jako je peněženka, sluneční brýle, nebo sluchátka mi poslouží bílá kabelka z H&Mka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A jak užíváte autumn vibes vy? 😊

 

-Anička
 
 
 
Fotky vypadají fakt skvěle! :) Ty jo já už dlouho nebyla na Letné, měla bych to změnit a zase se tam někdy vydat. :D
18. 3. 2018 17:23
Pěkné podzimní fotky i outfit :) na Letné jsem byla během prázdnin, ta procházka tam prostě stojí za to :) jinak včera jsem šla kolem tvojí školy, tak jsem si na tebe vzpomněla :) :D
18. 3. 2018 17:23
Závidím všem sukňovým typům, mým nohám moc nesluší a trápím se. Nosila bych je pořád, jako správné děvče, ale kalhoty mi dělají lepší službu :-) Tobě krásně sedí.

www.vevlnach.blogspot.com
18. 3. 2018 17:23
Na Letný je prostě krásně vždycky. A hlavně teď na podzim, musím se tam co nejdřív zajít kouknout! A ten outfit vypadá moc pěkně, tyhle jednoduchý věci jsou nejlepší :)
18. 3. 2018 17:23
Jesenná Praha je prekrásna, milujem ten pohľad z okna a nevadia mi ani upršané dni (keď zrovna nemusím ísť do školy!) :) Na fotkách ti to pristane, tá ružová bundička vyzerá super. :)
18. 3. 2018 17:23
Outfit je nádherný!! Fotky jsou fakt povedný :). Já na Letné v Praze nebyla dost dlouho :D musím to napravit :)
18. 3. 2018 17:23
Moc ti to sluší. Parádní fotky :) Sukně jsou super, sice džíny nosím, ale kolikrát radši sáhnu po sukni a když je chladněji vezmu punčochy a takhle chodím i v zimě. :)
18. 3. 2018 17:23
Krasne fotky, kdyz je vidim, hned mam nostalgii po tom teplejsim pocasi. ale na druhou stranu se na ten podzim tesim, i kdyz bude asi plny nachlazeni a depresi ze zimy a brzkeho stmivani :D no to uz k tomu hold asi patri. :)
18. 3. 2018 18:23
Moc krásné fotky :) ! Podzim je vážně kouzelný a to snad na každém místě.
Akorát musím podotknout, že já bych asi zmrzla v té sukni. :D Ale moc ti to sluší :).
18. 3. 2018 18:23