Někam vycestovat..

publikováno: 29. 11. 2017, v rublice: Anne's talking

 
 
 
...i to je jedna z odpovědí z Liebster Award dotazníku, do kterého jsem byla nominována bloggerkou Lenn 😊. Pokud chcete o mém životě a blog světě vědět více, hurá do čtení zajímavých otázek a odpovědí!  
 
 
 

 

 
1) Jaký byl důvod založení vašeho blogu?
 
Důvod byl jednoduchý. Chtěla jsem s lidmi sdílet mou radost z cestování a zároveň se podělit  o zajímavé tipy, kam vyrazit. Časem jsem začala psát i deníčky. Cítila jsem, že s vámi potřebuji být nějak více "spjatá" 😇.
 
 
2) Co tě nejčastěji zaujme na jiných blozích?
 
Nejraději mám blogy, které jsou osobní a nejsou pouze výčtem recenzí či něčeho podobného. Takže abych zodpověděla otázku: Na blogu mě zaujme, když je trochu osobní a poznám tak jeho autora. 
 
3) Co ti dokáže spolehlivě zlepšit náladu?
 
Jakákoliv fotka bígla nebo prostě jakýkoliv bígl! 😂 Je to moje nejoblíbenější rasa psa a moc se těším, až si ho po studiu s přítelem pořídíme(hah💓). Sama jsem jednoho takového měla a byl to miláček😊.
 
4) Jak bojuješ se spisovatelským blokem?
 
Upřímně? Já ho nikdy moc nepocítila. Spíše bojuji s nedostatkem času než s tím, že bych nechtěla/neměla co psát.
 
5) Jaké jsou tvoje slabé a silné stránky?
 
Já moc tohle rozdělení nemusím. Někdy vaše slabé stránky můžou být naopak těmi silnými. Záleží na tom, jak se k tomu postavíte. Já třeba neumím držet jazyk za zuby a všem říkám, co si myslím. Taky jsem tak trošku cholerik a dokáže mě vytočit kde co. Je ale pravda, že umím zase rychle vychladnout. Jsem však velký optimista, milující člověk a pro moje blízké bych udělala cokoliv😊.
 
6) Co se ti vybaví, když se řekne "kouzlo Vánoc"?
 
Já Vánoce úplně miluju! Vybaví se mi rodina a láska. To, že se přece jenom o Vánocích mají všichni radši a je to prostě kouzelné 😊 Jo a taky se mi vybaví vánoční reklama na Coca Colu 😅💓!
 
7) Jak si představuješ ideální den?
 
Jedna varianta by byla, že si koupíme s přítelem letenku a uděláme si výlet někam daleko. Druhá varianta by byla, že ráno vstaneme, dáme si super brunch, pak půjdeme na ty nejlepší Carbonara spaghetti do Corleone na Andělu, do kina a třeba na super véču 😀. Koukám, že bych pořád jenom jedla 😍.
 
 
 
8) Čeho si nejvíce ceníš na tvých čtenářích?
 
Toho, že opravdu čtou moje články a poctivě komentují 😊. Jde to hodně poznat, zda čtenář článek opravdu přečetl nebo ne.
 
9) Ví tvoje okolí, že máš blog? Jak na něj reaguje?
 
Ví to celá moje rodina včetně přítele a podporují mě v tom. Jsem za to moc vděčná 😊. Přítel mi dokonce se články pomáhá a když je potřeba, fotí mě😁. Ze školy to lidé také ví. Ještě aby ne, když jsem na Vyšší odborné škole publicistiky 😅.
 
10) Jaký sen si chceš splnit v roce 2018?
 
Nějaký speciální sen na rok 2018 neplánuji. Spíš bych si ten rok chtěla užít tak, jako tento 😊. Někam vycestovat, udělat prvák na škole a být šťastná.
 
 
 
 
 
 
 
 
Dále nominuji Katku Ink a Lumai'l, otázky ponechám stejné :) Těším se na vaše odpovědi!
-Anička
U té 4 to mám stejně, teď první rok na vysoké teď před zkouškovém to časově moc nedávám :X Hrozně mě to mrzí! Musím to s tím časem nějak lépe vymyslet. A abych tě uklidnila - u dokolaného dne, mám to stejně - prostě přítel a jídlo! Třeba letos jsme byli v Benátkách a více jenom to byla jenom jedna velká žranice :D ale byli jsme spokojeni ♥

WantBeFitM
18. 3. 2018 17:23
Jeee! Ten Bígl. ♥ Sama jsem nad jedním přemýšlela, sice mám na konec sheltičku, ale budu držet palce, abyste našli fajn chovatelskou stanici. Bude to šťastný pejsek! :)
Obdivuju to, že to tvá rodina ví a podporuje tě v tom, je to krásné. ♥ A moc se mi líbí tvůj nádpis a zároveň odpověď na poslední otázku. :)
18. 3. 2018 17:23
Naprosto miluji tyhle typy článků :3
Rasa Bígl je naprosto dokonalá, kamarádka má fenečku a je boží :)
Kouzlo vánoc - mám tolik myšlenek, ale máš pravdu Coca - cola to je prostě Vánoční věc sama o sobě :)
18. 3. 2018 17:23
Reklama na Coca-Colu - no na tom som sa skutočne pobavila! :D Mne ešte okrem toho napadne film Sám doma, to je poste neodmysliteľná časť Vianoc. :D
Tvoje články sa čítajú naozaj príjemne. Srší z nich taká energia a radosť. :) A tvoje plány na rok 2018 sú veľmi pekné, pripájam sa ku tebe. :) :D
18. 3. 2018 17:23
Reklama na Coca Colu je klasika. :D
Ten ideální den se mi líbí i ta první varianta někam odletět, i varianta s jídlem, miluji jídlo. :D
Je pěkný, že tě rodina v psaní podporuje, to je vždycky fajn. :)
18. 3. 2018 17:23
Také jsem byla nominovaná od Lenn :). Jinak také mám raději osobní blogy :). Vánoční reklamy od Coca Coly jsou nejlepší ! :D Carbonara miluju :D, ale celkově italskou kuchyni zbožňuju :D
18. 3. 2018 17:23
To je moc hezké, bígly mám také moc ráda :-)
Se školou Ti fandím a je hezké, když máš v blogování podporu. :-)
Na každý tvůj článek se těším a závidím ti, že máš stále nápady. :-)
18. 3. 2018 17:23
Super odpovědi :). Ten ideální den by jsme asi měli stejný v tom prvním případě. Někam dalekooo bych odletěla s přítelem :D .
18. 3. 2018 17:23
školu zvladnes , o tom nemam pochyb :) hlavne bud vesela, a optimisticka :) to ostatni prijde samo a vse se vyplni ¦ verim ze rok 2018 bude super :) tak nejak to vim. nebo v to aspon tajne doufam :) pro me byl rok 2017 sileny a prelomovy a o to vic se tesim ze treba dalsi rok bude klidnejsi, i kdyz ja moc klidu nemam rada :D :)
kazdopadne bigl je uzasny, kamarád ma dva a oba jsou to divoši, miluju je, je to takova sverazna rasa, ale to je kazdy pesan :) ale miluju jak maji svoji hlavu a nalady :)
18. 3. 2018 18:23
Bíglové jsou krásná rasa. :) jinak je super, že tě tví nejbližší v blogování podporují, dělá to hodně. Vánoční Coca Cola je super, stejně jako reklama: "Nene, já nemusím, já už ho vidím!" to neomrzí. :D na Andělu jsem celkem často, tak díky za tip na špagety. :)

LENN
18. 3. 2018 18:23
To jsou skvělé odpovědi, i já mám ráda na blogu něco osobního, úplně nejsem na libování si v kosmetice a recenzích, takže s tebou souhlasím :)
Petra z blogu www.mygoldenmind.blogspot.cz
18. 3. 2018 18:23
Pěkné odpovědi. Bígly mám taky ráda, ale jsou to rošťáci. Mamčina kolegyně jednoho měla a navzdory výcviku nás pravidelně zásobovala divokými historkami... :D Ale podle toho, jak se popisuješ, by vám to mohlo klapat. :D
Tys ještě nezažila spisovatelský blok? To ti docela závidím. Na mně občas dolehne, ale naštěstí jen v jedné oblasti psaní, takže se holt více soustředím na ostatní, než to zase přejde. :D
Fakt díky, že znělku "Vánoce jsou tady Cocacolu si vychutneeej!" teď pár dní nedostanu z hlavy. :-D
S tím ideálním dnem a jídlem... zpětně nechápu, že jsem jako malá chtěla chodit spát pozdě a do jídla jsem se taky zrovna nehrnula. Že bych si to teď jen kompenzovala? :D
18. 3. 2018 18:23