Anne's talking #3

publikováno: 9. 9. 2017, v rublice: Anne's talking

Související obrázek
 
Ahoooj 😊
 
Jistě jste si všimli, že jsem v posledních dnech nepřispívala tak, jako obvykle. Neměla jsem bohužel čas ani na vaše skvělé články a to mě velmi mrzí! Proto musím udělat pár změn, aby to tady zase fungovalo tak jako dříve. 

 

Články budou vycházet vždy v pondělí, čtvrtek a v sobotu! Jsou to dny, kdy bych měla mít čas. Uvidíme, jak se mi toto osvědčí 😇 

 

 


Také bych vám ráda sdělila důvody, proč jsem byla "mimo provoz"


 

 

 


 

 

 

Hlavním důvodem je můj nástup na vejšku, který sice není tak hektický, jak jsem očekávala, ale musím si toho hodně osahat a pochopit, protože střední měla o mnoho jednodušší systém 😀. Také už mám nějaké první seminárky a úkoly, které musím splnit, abych prošla takzvanou blokovou výukou a dostala tak své první kredity! 😊. Pro zvědavce - nastoupila jsem na Vyšší odbornou školu publicistiky - takže pokud tu mám nějakého parťáka, ruku hore! 😁.
 
 
Dalším důvodem byla svatba mého bráchy, kterému jsem šla za družičku, tudíž jistě chápete všechny ty důkladné přípravy a shánění oblečení a podobně. Den svatby a svatba samotná byla kouzelná! Slzičky štěstí ukáply, jedlo se, smálo se a bylo to prostě booooží 😍 I'm so proud of my bro!! Nutno podotknout, že ještě v den svatby měla narozeniny moje ségra, takže důvody slavit byly dvojnásobné😁.

 

To by bylo z mého deníčku pro dnešek vše, mám pro vás přichystány ještě 2 články z projektu Back to school, pak už se budu věnovat jiným projektům a jistě na vás také vykoukne cestovní deníček 😋.

 

 

 

 
Mějte se krásně
-Anička
 
 
 
 
V těch šatech ti to moc sluší :) s tou vejškou to chápu, výuka mi začíná za týden, ale už teď si zařizuji rozvrh a jde mi z toho hlava kolem :D je fajn mít systém v tom, kdy který článek vyjde. Já zatím vydávám články obden, ale až začne výuka, tak budu vydávat pravděpodobně jednou za tři dny :)

Lady Lenna
18. 3. 2018 17:23
Veľmi krásne šaty a ako sa ti hodia. 😍😘 Teda kým som si neprečítala ten tvoj komentár tak som si tiez myslela, že sú to šaty. 😊

https://laureysworldkitchen.blogspot.sk
18. 3. 2018 17:23
já jsem si říkala, že ti vysoká začíná nějak moc brzo a až teď vidím, že jsi na vošce, tuhle (přesně tu, na které jsi) jsem kdysi taky zvažovala, ale nakonec jsem šla do Jihlavy, kde jsem si našla super kamarády
18. 3. 2018 17:23
Wow, your blog is amazing! I love it! xx
Would you like to follow each other? If yes, please follow me on the both of my blogs and let me know in the comments of my newest posts so I can follow you ASAP.
Have a great day!

Vildana from Living Like V & Stalia Is BAE
Instagram : http://instagram.com/livinglikev (follow me, I follow back :) )
18. 3. 2018 17:23
Přeju hodně štěstí na výšce!
Jinak fotky ze svatby jsem viděla na instagramu a paráda. V těch šatech jsi vypadala kouzelně. :)
Těším se moc na články!
18. 3. 2018 17:23
Přeji, ať se ti na výšce daří. :)
Přesně vím, jaké přípravy jsou s hledáním šatů, taky jsem to letos řešila a to jsem hlavně potom šla na dvě svatby, takže to bylo ještě řešení svatebních darů atd. :D Ale svatby jsou super. :)
18. 3. 2018 17:23
Naprosto chápu, já se zatím jenom zabydluju v bytě, ale taky už nic nestíhám :D Vejška mi začne příští týden a jsem docela nervní :)
Ty šaty jsou strašně krásný a moc ti sluší! :)
michelle-and-her-world.blogspot.cz
18. 3. 2018 17:23
Šaty máš krasne..moc ti to slusi. :) Přeji hodně štěstí na vysoké škole.:) S tou svatbou jsi mi připomněla sestřinu svatbu..ta ji měla minulý rok a taky jsme se tam krásně nadlabli.:)
18. 3. 2018 18:23
Konečně jsem se dozvěděla, na jakou školu budeš po maturitě chodit :-) Gratuluji k přijetí ;-) Nicméně jedna věc mě trochu zaráží… A to – že o ní píšeš jako o „výšce“. No.
Vysoká škola – VŠ – výška a Vyšší odborná škola – VOŠ – voška. Je to přece jasné, ne? Mate mě, a určitě nejen mě, jak popisuješ, že „jdeš na výšku“, „nastoupila jsi na výšku“,… Vždyť to není pravda! Bylo by dobré se umět vyjadřovat přesně. Vzhledem k zaměření tvé (doufám) vysněné školy a budoucímu zaměstnání by tvá sdělení/zprávy určené nám jako čtenářům měla být objektivní a hlavně přesná. Tj. dle mého názoru – já chápu, že voška nezní tak dobře a stylově jako výška, nicméně jako budoucí publicistka bys nám měla podávat zprávy nezkreslené a hlavně NEZAVÁDĚJÍCÍ. A v tomto případě tomu tak bohužel nebylo...
Máš vcelku hezký blog, zvláště zaměřením, tak by bylo zbytečné ho kazit neznalostí češtiny. Vždyť se jí chceš v blízké budoucnosti věnovat, no ne? :-))
18. 3. 2018 18:23
Mala si prekrásne šaty, veľmi ti to pristalo. :) Veľa šťastia so školou, prajem ti veľa úspechov a nech ťa neupúšťa nadšenie. :)
18. 3. 2018 18:23
ja kdyz jsem si naplanovala kdy mi budou vychazet clanky nikdy mi to nevyslo :-D takze drzim palce :) studujes publicistiku?! husty! zavidim :) saty ti moc slusi. puvodne me napadlo jestli ses nevdavala ty kdyz jsi psala duvod je nize a tam ta fotka :-D
18. 3. 2018 18:23
Taky vůbec nestíhám a obdivuju tě, že stíháš třikrát týdně článek :D To já bych asi nedala.. Svadba musela být super a líbí se mi tvoje šaty, moc ti to sluší :)
18. 3. 2018 18:23