Splněný sen v podobě mapy světa

publikováno: 18. 11. 2017, v rublice: Anne's talking

 

 


Je to už dlouho, co jsem si přála mít svojí obří vlastní mapu světa, kam bych si mohla zaznamenávat mé cesty. Nedávno se mi můj sen díky společnost Pixers splnil. Děkuju! 😊 
 
 

 

 

 

 

 

 

Mapa světa je ve formě samolepicí tapety, která jde navíc znovu sloupnout a nalepit! Takže si jí s přítelem při dalším možném stěhování můžeme vzít s sebou 😇.  

 

 

 

 

Umístit samotou tapetu byl docela porod, protože jsme neměli vodováhu, tudíž jsme si to, zda je tapeta rovně ověřovali pomocí ruličky balícího papíru a dalšími způsoby 😂. Nalepit ji už bylo snazší, pomáhal nám k tomu i takový přítlačný váleček, který jsem též měla z e-shopu.

 

 
Samotná objednávka probíhala bez problémů. Stránky jsou přehledné a přímo přeplněné různým zbožím. Naštěstí si můžete svůj požadavek různé filtrovat 😉. Můžete si také zaškrtnout možnost, aby byl zachován původní motiv a nějak vám ho kvůli vašim zvoleným rozměrům neořízli. Balíček mi byl doručován službou DHL, se kterou nebyli žádné problémy. Doporučuji všemi deseti! Nezapomeňte pak tapetu aplikovat raději ve dvou. Zvlášť pokud máte tapetu jako my - větší😎.

 

 

 

 
Myslím, že heslo společnosti "Žijeme pro změnu" , skrze které se dostanete do e-shopu, krásně vystihuje oživení prázdných zdí. Pokud si tedy také chcete splnit sen, neváhejte! Můžete použít slevový kód Pixersvanoce, který jsem pro vás domluvila 😊.

 
Mějte se krásně
-Anička
 
tak jestli jde sundat a znova nalepit tak to je docela bomba, to jsem vubec necekala, ale je to teda hodne dobre zarizeny. ja chtela vzdycky mapu sveta na zaznamanevani odkud mi prisly pohledy :)
18. 3. 2018 17:23
To je super :) strasne se mi to libi, ja jsem podobnou dostala loni od kamarádky, a cekam, az se prestuhuju do noveho bytu (snad uz brzy) a hned si ji povesim na zed a zacnu s pritelem zaznamenavat kde vsude jsme spolu byli :))))) takove darky mam hrozne ráda. : )
18. 3. 2018 17:23
Super, vypadá to dobře. :)
Já teď chci do pokoje obraz, ale chtěla bych nějaký větší nad postel, hodně se mi líbí s přírodou, kolikrát jsem šla kolem obrazů na jedné burze a vždy jsem tam zasněně koukala na loď na moři a nebo mlýn, vzhledem k tomu, že tyhle velké obrazy bývají dražší, napsala jsem si o něj k Vánocům, tak uvidím, třeba ho dostanu. :D
18. 3. 2018 17:23
Mě se teď hodně zalíbila ta seškrabovací mapa, je to super :-) Já sama mám mapu světa už dlouho a dřív jsem si do ní píchala špendlíky, do míst, kde jsem byla. Ale pořád mi vypadávaly, takže už mi tam jenom opuštěně visí :D

Ve vlnách
18. 3. 2018 18:23