Anne's talking #5

publikováno: 21. 11. 2017, v rublice: Anne's talking

 

 

Ahooj! 😍

 

 

 
Přináším vám další deníčkovský článek, vím že je máte rádi. V minulém deníčku jsem vám psala o tom, že budu poprvé moderovat. Konkrétně Týden vědy a techniky. Jak to dopadlo? Dozvíte se 😊. Také jsme si s přítelem pořídili další vánoční věci, ale to už je na samostatný článek, který vyjde, nebojte😀. Na fotce můžete vidět, že i ve Starbucksu na Národní už mají Vánoce🎄.
 
A co dalšího se událo?

 

 

 


 

 


 

 

 
 
Začnu tím moderováním. Kdo neví o co jde, psala jsem o tom v minulém deníčku zde. Mé pocity jsou asi takové, že jsem nesmírně ráda za zkušenost moderovat něco skutečného a důležitého. Na starosti jsem měla kromě moderování i prezenci posluchačů a komunikaci s přednášejícími. Musela jsem s nimi vždycky vyřídit smlouvu o poskytnutí videozáznamu, prokomunikovat, jak chtějí být osloveni a tak podobně. Při první přednášce jsem měla docela okno, ale druhá už byla lepší 😁. Moderování mě bavilo, uvidíme, kam mě ještě škola zavede a jaké si nakonec ve druháku vyberu zaměření😇.
 
 
 
 
 
 
Teďka v pátek jsme byli s přítelem na vánočních nákupech na Andělu a Černém mostě. Vyrazili jsme brzy ráno a už na otevíračku jsme nakupovali. Je to tak nejlepší, protože když jsme po obědě odjížděli, nahrnuly se tam davy lidí 😀.
 
 
Další zastávkou bylo Makro, kde jsme byli i s mými rodiči. Tam jsme si nakoupili různé dobroty v podobě krevet, prosciutta, kinder pingui, limonády a taky různé vánoční dekorace, o kterých, jak jsem již zmiňovala bude článek😊
 
 
 
V pátek večer jsem ještě podnikla s mamčí, ségrou a taťkou koncert Hurts!💓 Byla jsem na nich již po třetí a opět nezklamali. Kdo je neznáte, pusťte si tuhle, tuhle nebo tuhle písničku. Možná si je vybavíte 😊. Na jejich koncertě jsem si udělala radost a vybrala si tričko, které mi mamka koupila. Děkujuuu 😍.
 
 
Víkend byl ve znamení jídla. Pokud mě sledujete na insta, očividně jsem vám dělala chutě 😄. Pizzu Piccante od Pizza do krabice fakt doporučuju, byla mňamózní 😍. K jídlu jsme měli i krevetky nebo kuřecí na houbách s rýží. Jo a taky bych vám ráda představila velmi dobrou limonádu Belvoir, kterou můžete znát třeba z Costa Coffee 😊. My jí pořídili v Makru za cca 80 Kč, což v porovnání s malou lahvičkou z Costy za 39 Kč není špatné.
 
 
 
 
 
A co vy? Znáte Hurts? Máte rádi pizzu? 😁
-Anička
 
 

 

Mám ráda tyhle vánoční kelímky, vždycky mě ten kelímek potěšil, když jsem si kupovala kávu sebou. :)
Je super, že jsi měla takovou zkušenost s moderováním.
Koukám, jak všude jedou Vánoce a vánoční nákupy. :D Já potřebuju se podívat, kde mám malý vánoční stromek, chci si ho dát na stolek, ráda si vždycky dávám aspoň něco vánočního. :)
A k otázce: pizzu mám hodně ráda a to různé druhy. :)
18. 3. 2018 17:22
Ten měďula je totálně boží! ♥ Já se chystám nakupovat teď o víkendu a také jedu hned z rána, protože odpoledne jsou strašná kvanta lidí. Na článek se hrozně moc těším!! :-)
18. 3. 2018 17:22
Tak to je skvely :) kazda takova zkusenost je skvela, hodi se ti i do zivotopisu a posune te v zivote dal :) takze se toho drz pokud te to bavilo :)
Hurts jsou skvely, ja je videla jednou (nahodou) na jednom hudebnim festivalu, ani jsem je tehdy tolik neznala ale moc me prekvapili a bavili :) a vubec obecne miluju hudbu a koncerty <3 ted uz spis ty vecerni o jedne kapele nez cele festivaly.
na tvuj instagram mrknu a podivam se na tu spoustu inspirace :))))))
18. 3. 2018 17:22
Som rada, že si si moderovanie užila! Určite je k tomu potrebné veľké množstvo odvahy :D :) Závidím ti tú pizzu aj koncert Hurts. :D Verím, že boli skvelí! :) A veľmi sa mi páči tvoje tričko :)
18. 3. 2018 17:22
To moderování musí být obrovská zkušenost!! :). My vyrazily minulý pátek na vánoční nákupy do Štěrbohol do fashion arény a jeli jsme na otevíráčku, jenže ten víkend měla arény narozeniny, takže jsme do arény popojížděli hodinu a půl!!! :D Takže závidím, že jsme měli štěstí, že až potom se nahrnul dav :D
Hurts neznám :) ale je super, že sis to užila!:)
A pizzu miluju! :D <3
18. 3. 2018 18:23
Pizzu miluju :) s tím moderováním tě také obdivuji, že jsi to napoprvé zvládla takhle skvěle. Já se svým strachem a nervozitou se u první takové příležitosti celá rozklepu, už to vidím v živých barvách :D ta fotka s méďou je úžasná, podobného jsem dostala od přítele k výročí a fakt mě to dojalo. Mám ráda plyšáky a čím větší, tím lepší :)

LENN
18. 3. 2018 18:23
Kinder Pingui, omg, to je dokonalost! :D A to moderování muselo být zajímavý, asi by mě něco takovýho taky bavilo :) A měla bych zajít do Starbucksu, sakra, hodně dlouho jsem tam nebyla :D
18. 3. 2018 18:23
Tedy to moderování musela být skvělá zkušenost, jsem ráda, že jsi si to užila.
Jinak ty fotky.. Jsou super :3
A pizza? I love it!! :D
18. 3. 2018 18:23
Život je třeba si užívat. Držím palce v moderování :-)
JInak jelikož na andělu pracuji, tak sama mohu říct, tam je to v tuhle dobu obzvláště šílené. Andělu se normálně v tomhle období vyhýbat a jet nakupovat někam na konec Prahy :D
18. 3. 2018 18:23
Tyjooo moderování musí bejt super, ale se mnou by to byla spíš katastrofa :D Musela bych se tlemit :D Ale držím ti v tom všem palce. Já mám vánoční krizi, nemám ani jeden dárek, takže netušim, kdy si na to najdu čas :D Ty fotky jídla mi dělají chutě, ach jo :( :D
18. 3. 2018 18:23