Flappy Rudolph #blogmas2019

publikováno: 16. 12. 2019, v rublice: Blogmas

Ahojky! Určitě jste si říkali, proč nevyšel blogmas článek, když měl být obden?

 

Pro to je jednoduché vysvětlení. Vymýšlela jsem vánoční SOUTĚŽ surprise!

 

A aby toho nebylo málo, zapojila jsem do ní přítele, aby to bylo více spešl. 

 


 

ZAHRAJTE SI HRU FLAPPY RUDOLPH A VYHRAJTE!

 

Ano, už je to tak. Přítel heart mi udělal vlastní online hru! To znamená, že vy jí až do konce štědrého dne můžete hrát (super způsob, jak si zkrátit čekání na Ježíška že jo?) a já pak vyhlásím 3 vítěze s nejlepším skóre! Hra je vytvořená na základě fenoménu Flappy bird, určitě to někdo znáte laugh. Každopádně veškeré info ke hře, najdete u hry TADY

 

 

Teď už k samotným výhrám a podmínkám soutěže! 

 

Jak jsem již psala, výherci budou 3. Stačí hru hrát a pokusit se pokořit rekord ostatních, který uvidíte vypsaný u hry. Tři výherci s nejlepším skóre vyhrajou balíček! Abyste se mohli zúčastnit, musíte splnit následující:

 

  • stát se pravidelným čtenářem blogu (bez toho si hru nezahrajete)
  • napsat mi sem pod článek váš kontakt, na který vám napíšu v případě výhry
  • napsat mi sem do komentářů dojmy ze hry laugh

 

A o co soutěžíme?

 

1.MÍSTO

 

 

Vlastní cestovatelský fotokalendář 2020 od firmy TISKAŘÍK (spolupráce) surprise! Jsou tam moje fotky a jsou tematicky seřazené podle měsíců. Kalendář je visací, s možností poznámek. Je to jen tak mimochodem super dárek pro blízké. Takže pokud nevyhrajete můj, můžete si ještě zkusit vytvořit vlastní a možná vám ho stihnou doručit. Já ho tu měla do dvou dnů. Systém jeho tvorby je fakt jednoduchej a pochopí ho úplně každej laugh. Další výhrou je stříbrný náramek s motýlkama na zapínání a vánoční propiska se stromkem a rolničkama!

 

2.MÍSTO

 

 

Krásný cestovatelský DM diář (lifebook) na rok 2020 heart. Vybrala jsem motiv Říma (ještě aby ne, když miluju Itálii). Na DM stránkách se o něm píše toto: "Prožijte každý měsíc v roce 2020 v jiném městě. Diář vás provede 12 ikonickými evropskými městy. Tento Lifebook Vás bude doprovázet každým okamžikem v roce 2020. Zachytí Vaše každodenní aktivity, důležité schůzky, nezapomenutelné zážitky nebo například vysněnou dovolenou právě do některého z dvanácti evropských měst. Kochat se přitom můžete kresbami od maďarské ilustrátorky Beáty Sápi." Určitě na ty stránky koukněte, uvidíte vnitřek diáře. Dále k němu můžete vyhrát vánoční svíčku My Magical Christmas Garden s vůní hrušky, skořice a brusinek!

 

3.MÍSTO

 

 

Mini kapesní týdenní diář (psaný v angličtině) na rok 2020, který má praktickou gumu, záložku, poutko na tužku a kapsičku na drobnosti angel! A pak drobný, bižu prstýnek se Santou z H&M. Je nový, nenošený a totálně vánoční laugh.

 

 

 

Tak co? Zasoutěžíte si?

 


 

VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE

1.místo - Dominik (20)

2.místo - Tomáš (15)

3.místo - Tomááš (13)

 


 

 

Výherce vyberu dopoledne 25.prosince 2019. Výsledky zveřejním tady ve článku.

 

Soutěž platí pro ČR i Slovensko angel.

 

-Anička

Hra je super hard, tou myší v práci to nejde tak dobře ovládat :D , ale předehnal jsem autora hry, tak jsem spokojený, akorát by se ještě mohla vtlouct do nového okna,, aby byla vycentrovaná na středu obrazovky, ale jinak super. A výhru bych věnoval sám sobě. 16. 12. 2019 14:41