Vánoční filmy #blogmas2019

publikováno: 10. 12. 2019, v rublice: Blogmas

I letos jsem si pro vás připravila pár vánočních filmů, které vás hezky naladí do vánoční nálady.

 

Filmy jsou to novější, takže bych vás neměla "unudit" starými (ale skvělými) klasikami.

 

Tak jdeme na to heart!

 


 

Vánoce v divočině (Holiday/Christmas in the Wild)

 

Tenhle film se mi moc líbil angel, Vánoce tam nejsou tak násilně zasazeny a spíš se tam hodně mluví o té divočině a slonech. Zároveň se tam samozřejmě různě proplétají vztahy. Hraje tam herečka Kristin Davis, která měla jednu z hlavních rolí v Sexu ve městě.

 

Film je původně z Netflixu, každopádně online je to i TADY, ale v horší kvalitě samozřejmě laugh.

 

 

Sněží, sněží...(Let It Snow)

 

Tohle vám asi nemusím moc představovat. Knížku jsem si zamilovala. Film je jiný, ale i přesto prostě má ten Green něco do sebe. Vždy vybírá zajímavé herce. Připomíná mi to prostě klasický teenage film, který je okořeněný špetkou Greena laugh

 

 

Film je opět z Netflixu (to vlastně asi vlastně všechny v článku), ale online je to i ZDE.

 

 

Vánoční večer (The Knight Before Christmas)

 

Myslela jsem si, že to bude hrozná kravina, ale líbilo se mi to. Hraje tam Vanessa Hudgens, kterou mám ráda už od dob High School Musical laugh. Jde o to, že se rytíř ze 14. století záhadně dostane do dnešního Ohia a vůbec netuší, jak se tam dostal. Pak vlastně naplní svoje poslání a vyvine se z toho moc hezký příběh. Navíc ve filmu jsou perfektní vánoční dekorace, barvy apod, působí to fakt hodně vánočně. 

 

 

Originál najdete opět na Netflixu a online HERE.

 

 

Princezna z cukrárny (The Princess Switch)

 

Opět s Vanessou Hudgens v hlavní roli. Tohle je takovej ten milej a nenáročnej film. Přesně ideální na Vánoce. Myslím si, že už z názvu víte, o co půjde smiley.

 

 

Originál též na Netflixu a online tady - KLIK

 

 

Jo a Netflix si můžete vyzkoušet na 30 dní zdarma. Jsou tam filmy i s dabingem nebo titulkama. Každopádně vás varuju, že se na tom stanete závislí laugh.

 

A pokud chcete ještě nějakou inspiraci, tak si můžete přečíst článek z loňských blogmas o filmech anebo kouknout na super obrázek níže, který na mě vyskočil při scrollování Facebookem laugh.

 

 

 

Máte pro mě nějaký tip na vánoční film?

 

-Anička

Týjo! Ani jeden neznám, paráda! :-) Strašně se mi líbí trailer na Vánoční večer a Princezna z cukrárny. Možná proto, že Vanessu mám ráda taky od dob muzikálu ze střední :-D Je prostě úžasná! A ten Netflix vyzkouším, teď před Vánoci se fakt hodí! :-) 
10. 12. 2019 11:58
Dominik si teď Netflix předplatil, tak už taky můžu koukat :D Na Let It Snow se se mnou ale podívat nechce. Ještě že jsem si koupila knížku a můžu si to znovu přečíst :D Jinak z filmů žádný neznám. Vanessu taky miluju od dob High School Musical, dokonce to nedávno dávali v televizi :D Takže mě nejvíce zaujaly filmy s ní!
11. 12. 2019 8:32

Vidím, že zaostávám, neviděla jsem ani jeden  :/ :D děkuji za tipy.... Sice to s malým moc nejde, už jsem neviděla jeden celý film ani nepamatuju, ale třeba se mi letos aspon jednou zadaří :D

13. 12. 2019 13:20