Vánoční svetr #blogmas2019

publikováno: 4. 12. 2019, v rublice: Blogmas

Dneska tu pro vás mám tipy, kde sehnat klasický vánoční svetr.

 

Vybrala jsem si pro to obchody, které mají i e-shop, aby si mohl koupit svetr opravdu kdokoliv.

 

Mám tu tipy nejen pro ženy, ale i pány angel.

 


 

A které obchody jsem si vybrala? Nejprve tu pro vás mám C&A, jehož kvalita se podle mě dost zlepšila a jejich ceny jsou stále přijatelné. Dále tu mám H&M, které je dražší, a nakonec Lidl. Jsem s ním spokojená a jejich oblečení je opravdu levné, což se pro koupi vánočního svetru, který nosíte opravdu jen na Vánoce hodí laugh. Na všechny svetry se prokliknete skrze odkaz.

 

C&A vánoční svetry (klik)

dámské svetry

 

pánské svetry

 

H&M vánoční svetry (tady)

 

Lidl vánoční svetry (here)

dámské svetry

 

pánské svetry

 

 

 

Samozřejmě vánoční svetr koupíte skoro všude. Já ty svoje mám hlavně z Primarku. Dále mám další perličkové například ze Stradivariusu nebo z již zmiňovaného H&M.heart

 

 

 

A co vy? Už máte svůj ugly christmas sweater?

 

-Anička

Jakej ugly christmas sweater? Já mám sami krásný 😂 já miluju ten z F&F a z Terranovy (co jsem měla v pondělí). Musím se přiznat, že ty svetry z H&M a Lídlu se mi moc nelíbí. 😂

4. 12. 2019 15:53

Mně se líbí asi nejvíc z Lidlu a navíc je mají opravdu jen za pár korun, jinak mám z C&A vánoční košili, nebo spíš košili se zimním motivem.

http://somethingbykatep.blogspot.com/

9. 12. 2019 18:40
Hele, já bych ten svetr klidně nosila i mimo vánoce :D Na lidl shopu nakupuju moc ráda, no a podle tohodle výberu bych mu dala přednost před těmi ostatními obchody :)
13. 12. 2019 13:12