Můj kámoš spáchal sebevraždu

publikováno: 24. 10. 2019, v rublice: Anne's talking

V návaznosti na předchozí článek bych vám ráda objasnila jeho druhou část.

 

Můj kámoš ze střední opravdu spáchal sebevraždu. Už je to bohužel potvrzené.

 

Nebudu lhát, bylo mi divně a upřímně jsem moc nevěděla, jak s touhle informací naložit.

 


 

Snad vám nebude vadit, že se tady z toho tak trochu vypíšu.

 

Dala jsem tomu pár dní. Je mi líp, a tobě doufám taky. Zároveň se ale cítím úplně hrozně. Člověk, kterého jsem znala a měla jsem ho ráda je pryč. Skočil si pod metro. Pořád se sama sebe ptám, proč jsi to udělal, co se ti muselo tak hrozného stát? Vždyť si nedávno volal našemu kamarádovi a zněl si šťastně. Nikdo z nás ale nic sakra netušil. Ptám se, co všechno se ti odehrávalo v hlavě. Jestli si třeba nechal projet několik souprav metra a potom si skočil nebo jak? Jak sakra?!

 

Kámo fakt je mi hrozně, a tvojí rodině taky. Svým způsobem to od tebe bylo hrozně sobecký! Omezil si dopravu ve vytížených ranních hodinách a tvoje rodina a kámoši včetně mě se cítí prázdní, smutní a brečí. Vždyť stačilo jen zvednout ten debilní telefon a zavolat mi. Mohl si poslat zprávu skrze ten blbej Facebook!

 

Víš, já tě na jednu stranu asi chápu. Dokážu si představit a vzpomínám si na to, čím vším sis prošel. Asi to pro tebe prostě bylo nejjednodušší a zároveň to nejtěžší rozhodnutí v životě.

 

 

Doufám, že už je ti tam nahoře líp kámo. Dám si na tebe panáka joheart?

-Anička

Vždy je těžké, když někdo blízký koho má člověk rád odejde. Ať už ze zdravotního hlediska, či tímto způsobem. Nezažila jsem to nedokážu si to představit, ale chápu, že to musí být těžké. Snad mu je líp a ty se drž.

http://somethingbykatep.blogspot.com/

27. 10. 2019 9:52
To je hrozne. :( opravdu je mi to moc lito... myslim na tebe. Uprimne, jsem si behem posledních par mesicu prochazela tim samym a vim jak se citis. je to priserny... smrt je vsude mezi nami. ale je hrozne kdy zse nekdo rozhodne to ukoncit sam, a vlastne ted vis ze bys mu rada pomohla, ale ani jsi o necem nemela tuseni.. je to smutne, mrzi me to. drz se. 
1. 11. 2019 9:56